Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sarı lacivertlilerin eksik ve cezalılarına bir de Emre Belözoğlu eklendi.

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'in 28. haftasında Ankaraspor'a 1-0 mağlup olurken, Ankara'dan puansız döndü. Sarı lacivertlilerin eksik ve cezalılarına bir de Emre Belözoğlu eklendi.

Maçın son dakikalarında baldırından sakatlanan Emre Belözoğlu'nun yarın MR'ının çekileceği ve durumunun pazar günü netlik kazanacağı açıklandı.

Emre Belözoğlu ise Sivaspor karşısında oynamasının çok zor olduğunu ifade etti.

hhaha Fenerbahçeye koymaz :) VOlkan galatasay macından sonra dediya fenerbahçe büyük bir takım "çok geniş bir kadromuz var" görecez hadi bakalım:) ah bu fener :) at dedinmi iyi sallıyolar.
Bakalım ne yapacaklar... aziz amca

TrowZeeN

Öğretiyorum
Lev Trocki demiş ki:
hhaha Fenerbahçeye koymaz :) VOlkan galatasay macından sonra dediya fenerbahçe büyük bir takım "çok geniş bir kadromuz var" görecez hadi bakalım:) ah bu fener :) at dedinmi iyi sallıyolar.
sende volkanı fenerbahce yaptın.

TrowZeeN demiş ki:
Lev Trocki demiş ki:
sende volkanı fenerbahce yaptın.
:mrgreen: :mrgreen: seviyorum böyle takılmaları ....

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fre3sTyLe demiş ki:
Bu sene olan oldu.Hatalardan ders çıkarıp kadroyu güçlendirmek lazım.Maddi açıdan Türkiye standartlarının üzerinde rahatlığa sahip bir kulup Fenerbahçe,Aziz başkan gerekeni yapıp 2 dünya yıldızı getirecektir. :P
Transfer hakkında FB hakkında pek bilgim yok. Ancak bir gazetede okudum ve Aragones gitmeyecek ve gereken 7 transfer yapılmayacak deniyordu.
Ne kadar doğru bilmiyorum.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Wax Whine demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Bu sene olan oldu.Hatalardan ders çıkarıp kadroyu güçlendirmek lazım.Maddi açıdan Türkiye standartlarının üzerinde rahatlığa sahip bir kulup Fenerbahçe,Aziz başkan gerekeni yapıp 2 dünya yıldızı getirecektir. :P
Transfer hakkında FB hakkında pek bilgim yok. Ancak bir gazetede okudum ve Aragones gitmeyecek ve gereken 7 transfer yapılmayacak deniyordu.
Ne kadar doğru bilmiyorum.
Bende Aragonesi göndermeyecekleri kanısındayım ama transfer yapılmassa Aziz başkana yol görünür. :think:

Yukarı Alt