1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Emoları Neden Seviyoruz/Sevmiyoruz ^^

1. Vermillion

Vermillion Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte Link
    http://www.emoturkey.com/emolari-sevmemelerinin-nedeni-ne-olabilir-t21352.html (wTnin izniyle)

Bir SRO forumunda , emoların olduğu bir forumdaki bu yazılmaları gördüm ve çok güldüm okurken :mrgreen: Konuyu ve bazı emoların eklediği bu yorumları buraya koymak istedim :mrgreen: . Buraya ekleme sebebim "Güleceksek hep birlikte gülelim." mantığıdır :mrgreen: . :mrgreen:

Yazık Türkçe'mizi katlediyorlar. :oldie:
    Evet bu yazışmaları okuyunca (Biliyordur herkez) Emoların Türkçe'mizi ne kadar bozduğunu birdaha anladık :curtain:
    Benim Emoları sevmeme sebebim Türkçe'mizi katletmeleri ve Kendilerinin acı çektiklerini sanmalarıdır ..
    Bakınız :dance:

Bütün gün pc başında Türkçe'mizi katletmekten başka bir işi olmayan bir çocuk ne acı çekebilir beyler ?? :dance:
    Sizdende Emoları neden sevip sevmediğinizi yazmanızı istiyorum renkli ve eğlenceli bir topic olur :beer:

Not:Alıntı içine aldığım yerler alıntıdır

2. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    girip bi sövsek acaba nasıl bi tepki verirler? :D
    Tabi sövdüğümüzü anlamazlar onlar bizim yazdıklarımızı okuyamıyolar :D
    Yeni bi ırk doğucak bu gidişle bi bayrakları bide marşları eksik :D

3. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında onu yapmak lazım bunlara ama çocukla çocuk olmamak da lazım :mrgreen: Bir Emonun örümcekleşmiş bir insan topluluğunda yaşıyoruz demesi beni gerçekten sinirlendirdi .Üye olup "Git Amerika'da yaşa özenti" diye yorum yapıcaktım ama üşendim :mrgreen:

4. Weird Thoughts

Weird Thoughts Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    [E]vcilleştirilmiş [M]odern [O]dunlar Artık Bizi Rahat Bıraksın :twisted: :twisted:

5. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yakında "Emo" açılımı da yapılır :mrgreen:

6. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi ülkenin içten çökmesindeki en büyük etken dilinin kaybolmasıdır.Dil kaybolursa iletişim bozulur ve ülke parçalanma yoluna girmiş olur.marım herkes geçte olsa akıllanır :(

7. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnsan ziyanları xD

8. Castiela

Castiela Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nefret ediyorum çünkü ; Kendileri dışındaki [Emo olmayan] insanlara bakış açıları çok farklı.. Buda bi sebeptir sanırım , kendilerini yukarıdada belirttiğin gibi kendilerinin acı çektiğini sanmaları :D millet aç geziyor , dükkanlar batıyor .. bunlar sevgilileri terk etti diye konuşma stilini değiştiriyor :D ... Geniş aile mürsel taklidiyle devam etmek istiyorum :D

9. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet +1000000.
    Bir kitapta Amerika'nın önce ülkelerin kültür ve diline saldırıp ülke içinde karışıklık yaratıp sonra o ülkeye saldırdıklarını okumuştum (Kitapta olabilir internette bir yazıda olabilir hatırlamıyorum :mrgreen: ).

10. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Doğru dostum millet aç geziyor bunların annesi babası veriyor parayı , El bebek -Gül bebek bir çocukluk ardından en ufak acıda ay acı çekiyorum ay şu ay bu ... :dance:

11. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    En büyük sorunları kız/erkek arkadaşından ayrılmak olan insan topluluğu lol.

12. Xplosive

Xplosive Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Of of of Türkçe'ye bakın hele...

13. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk olarak tr de emo style cok yanlis algilanmis her zaman oldugu sekilci millet oldugumuz icin sadece sekline bakiyoruz olayin ama yurtdisinda inanilmaz populerler daha dun yanimda oturan bir emoya ayni gun icinde 2 kiz cikma teklif etti (Hos Alabamali bir emo cidden degisik bir kombinasyon oldugu icinde olabilir ama ) bunun disinda emoluk cidden ise yariyor

14. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yanlış algılayan Emolar. Yabancı emolar dilini bozuyormu konuşurken ? Bozan görmedim hiç . (Çok yabancı emo görmüş olmasamda :mrgreen: )

15. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Demek istedigimde bu turk emosu emologu yanlis algiliyor , turk insanida onu gorup emoyu yanlis yargiliyor sorun bundan ibaret.

16. Weird Thoughts

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    beyelr bu emolar ne yer ne içer enrelere takılır bilen var midur ^^

17. OneEyedJack

OneEyedJack Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Size zararları ne ki neden sevmiyorsunuz ? Belki de dedikleri doğru aşırı acı çektiler ve acılarını bu şekilde dindiriyorlar bunu biz bilemeyiz. Kendilerinden değil ama yazış tarzlarını bende doğru bulmuyorum, görüşünede karışamayız sonuçta o bi insan belirli özgürlükleri var..

18. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasilki ben yeri geldiginde kisaltmalar yapabiliyorsam ki bu benim Turkce budur diyerek yapmadigim birseyse,onlarin yazdigi sekilede karismak bana dusmez kii onlar bunu Turkce basligi altinda yapmiyorlarsa,hic dusmez. yani kimseye Turkce budur diyen varmi? yok. Turkce 29 harfden olusur, gerisi Turkceyi ne sarsar nede alakadar eder.

gelelim aci cekmelerini oyle yansitma olayina, her yeni bir akim bu tarz seyler cikartiyor. buda onlarin kendilerini anlatma bicimleri diyelim,

ki ben merak ediyorum hanginiz 18 yasinda sarisin saclarini kabartmis gozlerine far vs cekmis,giydigi elbise cekici bir kiz gecerken arkanizi donup gıdeceksiniz? hicbiriniz. sadece elestiriyorsunuz ama elestirdiginiz seylerden hoslaniyormusunuz onu bile bilmiyorsunuz. verdigim ornek sayet siz kizsaniz erkek versiyonu olarak dusunulebilir.

yazdigin yazilarda gecen forum siteside gayet guzel Turkce ile tasarlanmis ve uyelerinde nickleri haric (3-5 kisi disinda) kimsenin -asqm pheenni seffhh yhaaaa- gibi bir konusmasi yok ve onlarin sizlerle yani kendini emo olarak hitap etmeyen herkesle bir alip veremedigi yok, girip forum oyunlarinda takiliyorlar sevdikleri muzikleri filmleri yaziyorlar, ne kadar begenmesekte varlar,olucaklar,olmalilar, farki gormek icin :wink1:

19. Vermillion

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer yetkili birisi izin verirse linki koyabilirim orda çok ilginç konuşmalar var .

20. Weird Thoughts

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    sende emolara benziyosun tipin öyle gösteryior yani bromance :P