Bunca yıl oynamama rağmen elime hiç bişi geçmedi .. tamamiyle para tuzağı oldu bu oyun sabahtan beri kassam bile yine aynı şey yine aynı şey..
Artık bu oyuna son verdim.. Hem okulumdaki notlarımı etkiledi hem arkadaşlık cevremi..
artık yeter bu oyuna yatırdığım paranın haddi hesabı bile yok.. Nereye kadar bu oyun ya nereye kadar.. şimdi oyunu kötülemiyorum ama zamanı olan arkadaşlar için eğlenmeye birebir oyun..
neyse artık bu oyuna elveda diyorum ...
Elimde 79 lvl wizz/bard var.. 40'tl ye vericem .. mailto:[email protected] isteyen eklesin anlaşırız... by by SİLKROAD....

Mopneet

hmzsnmz demiş ki:
adem amja geçim kaynağı haline getirene eyvalalh ekmek teknesi de sürekli yatırıp yatırıp ne zevk ne parayı geri alanlar var ona acırım :P
ekmek teknesi stayla :headbang:

NiGHTMaRe

Aileden
En iyisini yapmışsın bro.Ben 1.5 sene önce bırakmıştım başkalarının dediği gibi hiçte oynayasım gelmedi.

ps.İstersen char'ı bedavaya alabilirim :P

Mopneet

Xanthos demiş ki:
Mopneet demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
adem amja geçim kaynağı haline getirene eyvalalh ekmek teknesi de sürekli yatırıp yatırıp ne zevk ne parayı geri alanlar var ona acırım :P
ekmek teknesi stayla :headbang:
8)
yan gelir kaynağı benim için :starving:
Bu yaşta yan man değil direk straight ahead gelir benim için. :P
İlerde yan gelir olacak inşallah. ^^

Kitty

Bu arada duyrulur hani olur da bırakırsınız oyunu falan eğer angel wing ya da peri kızı kıyafeti varsa sadece yani satacak bi şeyi yoksa başka bana hediye edebilirsiniiiiiiiz :r

bıraktığım iyi oldu :) bugün normalde gold ve silk alıcaktım o parayla gittim elektronik devlre elemanları aldım ve odama Led ve Flaşör lamba tesisatı çektim daha güzel oldu :D

Kitty

hmzsnmz demiş ki:
Kitty demiş ki:
Bu arada duyrulur hani olur da bırakırsınız oyunu falan eğer angel wing ya da peri kızı kıyafeti varsa sadece yani satacak bi şeyi yoksa başka bana hediye edebilirsiniiiiiiiz :r
ahahah o da güzelmiş :P
valla Popmundo'ya 40 milyon yatırdım da ne oldu karakterim göle gitti kimse benden artık online bi oyuna para yatırmamı beklemesin :D en azından şimdilik :r

Kitty demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Kitty demiş ki:
ahahah o da güzelmiş :P
valla Popmundo'ya 40 milyon yatırdım da ne oldu karakterim göle gitti kimse benden artık online bi oyuna para yatırmamı beklemesin :D en azından şimdilik :r
guduuuuuu

boşanırsan haber ver ,bak kısmetin var ona göre biggrint1 sevenleri kavuşturmak sevaptır,sevaba gireyim bari whiteangel

Kitty

Yalnız o kişinin de vip alması gerekiyor adem abi D: 20 milyona :r
sahi sahi ben yeni karakterime vip alınca gelicem siteye ilan vericem damat aranıyor diye :r elin adamıyla evleneceğime hiç değilse tanıdıkla evlenirim daha iyi :D

Yukarı Alt