1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Elvada sBot !

1. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Evet , bildiğiniz gibi , daha doğrusu bilmediniğiz gibi sBot 'un cracki çıkmış durumda. Peki elveda sbot ile ne alaka ? Hemen açıklayalım.

Bildiğiniz üzere sBot üyelikleri uzun bir süredir kapalı. Old customer hesapları iyice fırladı. Ya aylık yükleme ? Onun da bir masrafı var tabi. Ama yeni çıkan crack ile tek ödeme ( 4$ ) yaparak sBotu süresiz kullanabilirsiniz ! Ve bir yabancı forumda satışta. Kullananlar gayet memnun. Bu olaydan henüz sBotun yapımcısının haberi yok . Ve sbot ilk cracklendiğinde ( aralık , 2008 ) sBotun yapımcısı , crack çıkmaya devam ederse bota update gelmeyeceğini söylemişti. Bu olay iyice yayıldıktan sonra , Sanırım sbot'un hazin sonu gelecek . :)

Kısaca ; :byes:

ps 1&2 : Bu konuda yazılanlar benim düşüncelerimdir , bu yüzden off topic'e açtım . 2. olarak sBot crack satılan siteyi istemeyin, hayal kırıklığına uğrarsınız .:)

2. Whisk

Whisk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sbot'a bişi olmaz eski topraktır o :lol: Merak etme bi çözümünü bulurlar elbet :wink1:

3. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Şu anda cracki satan siteyi çok ufak bir kitle biliyor. Banada orayı bilen alman bir arkadaşım icq'dan söyledi. crack yeni çıktı, yapımcısının bilmemesi gayet doğal yani.

4. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    peki adam biliyor. Bu adam para kazanmazsa bu işten neden botu yenilesin her update de ?

5. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Peki haklısın ama şöyle düşünelim bir de . Bu bot her hafta update oluyor değil mi ? yani iSro oynamıyorum fakat her salı ufak ta olsa bir şey geliyor ve bot versiyon atlıyor mu ? Bu botun crack'ini yapan adam , her hafta çıkan yeni botu crackleyip sunuyor tekrardan. Ve bu adam bir süre içinde sbot yapımcılarından fazla para kazanmaya başlayacak düzeye bile gelebilir.Yeni kayıt yapılmıyor öyleyse bu crack iyice yayıldıktan sonra çoğu kişi kullanır olacak. belki old customer hesabı olan biri bile elinden çıkarmaya çalışıp , 4$ ödeyerek bot kullanacak. Sbotun yeni versiyonu çıktıkça cracklenme olayı devam eder. Sbot'a update gelmezse crack de iş yapmaz. Sbot ne kadar iyi bir bot olsa da sbottan öncekiler de vardı. revbot vs. hiç biri kalmadı sbot kullanışlılığıyla genelde hepsini solladı.Düşün ki Bir program yazdın ve 30Tlye satıyorsun , Bu programın cracki çıktı, herkes crack kullanıyor. Nerde senin emeğini karşılığı ? tabi programı güncellemeyeceksin artık doğal olarak. sBot'a da aynısı olacak ( bence ). bkz. Dbbot. adamlar botu update etmeyeckti . Ama crack çıkana kadar ( bot çıktı crack 1gün sonra ) bir sürü sattılar. O yüzden hala update ediyorlar. Ama sbot aylık durumda. Süre bitince kimse almaz hale gelirse , yapımcıları değil , Cracki yapan para kazanır . Bu durumda Bir daha update çıkarmazlar . Umarım kendimi ifade edebilmişimdir , bu saatte pek iyi konuşamıyorum , baya da uzun oldu umarım okurken ( okursan ) sıkılmazsın . Ben yatıyorum :P

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    bana da geldi bu bilgi kaale bile almadım sbot crack'leniyormuş ta uygun oluyormuşta kuzum ya sbot kapanır başka bot çıkar ya da sbot cracklenmez geçiniz.com

7. git4ristt4h4

git4ristt4h4 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. Guernica

Guernica Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    iyi olmuş ama Sbot a Elveda demek olmaz alın kullanın 4 $ a bir ay sonra zaten sbot crackeri kaldıracaktır :wink1:

9. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
  10. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    laf , siteyi vermeyeceğimi belirtmiştim.
    @extraloob
    sbot'un cracklenmemesi herkesin kullandığı ve yapımcılarının crack devam ederse update etmeyeceğiz demesiydi. crack gene ortaya çıktı. Cracker da böyle para kazanırsa ufak bir süre ortada gözükmez onra geli gelecektir

11. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Siteyi vermemen umarım sana bir şey kazandırıyordur. 4$ verip cracki alabilecek genişliğe/ortama sahip değilsin zira.

12. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    iSro oynuyor olsaydım beklemezdim emin ol :wink1: Evet bana bir şey kazandırıyor.