Merhaba canlarım bu elite sro bildiğiniz üzere çok tuttu ve çok zevkli. Benim elite sro sw1 de ilk açılan karakterlerden biri var 99lv ve su an farm yapıyorum fakat extra olarak güzel, konuşması iyi olan bir guild kuracağım. Ben derim Elite Sro sw5 açılırsa ona geçelim ve ya sw4te ve ya başka istediğiniz bir serverda başlıyalım derim bu tabiki katılanların görüşleriyle olucak. Anket yapacağız.

Katılmak için neler mi gerekiyor?

-Yaş önemli değil, küfürsüz ve yaptığını bilen sözünde duran insanlar

-Başladığımız ilk 3-4 gün full online olmalı, ki herkes 90+ olabilsin aynı zamanda

-Premium çoğunluk alabiliyorsa alıcaz alamıyorsa ilerde toplu olarak fwden olan paraları bölüşüp alacağız topluca

-Çin/ Avrupalı karakter, Türk/Sırp/Alman diye ayırım yoktur, ne olursan ol yinede gel

-Online olma şartı vardır bu önemlidir.

-Çinliler gelicekse düşük levellarda alamayız ileriki seviylerde guild pt sine herkes girebilir.

Benim adım Tolga, yaşım 20, Buildim Warrior/Cleric olacaktır.

Katılmak isterken konu altından;

-Ad/ Yaş / ikamet ettiği yer / üstteki şartlardan hangilerine uyuyor uymuyor / ve buildi nedir. Kesinlikle katılıp bırakmıyacaksanız özelden Skype adı atmanız iyi olur ( sadece Skype adı özelden atılmalıdır)

Guildin adını Humanist isterim katılıyorsanız evet yazın istemiyorsanız hayır yazıp kendi istediklerinizi yazın. (Bu ismi seçmemdeki amaç İNSANA bakıyoruz başka bir şeye değil )

ben gelirim başlamadıysanız daha elite4te oynuyorum şu an dün değil önceki akşam başladım daha hiç çıkmadım online sorunu olmaz kriterler bana uyuyor adım hasan hüseyin yaşım 19 tekirdağda oturuyorum buildim rogue cleric yada rogue warlock daha karar veremedim

isroda oynuyom eğer ama oraya da gelebilirim heleki ikisi birlikte açılırsa kesin gelirim :)

adım ahmet yaşım 17 karakterim rogue/cleric olur gelirsem eğer çok uzun süreli online olamayabilirim afk olmam gerekebilir skype adresim yok msn var :P

guild adı da daha güzel bişey olabilr bence :)

Yeni serverda başlamak önemli değil gelin elite sro 2 ye guild falan herşey hazır toplanalım ?

valla ben 2yede gelirim 3ede 1ede yeterki ortam olsun 2 gündür boş boş oynuyorum cidden sıkıldım bi muhabbet ortamı olmadan çok boş bi oyun bence bi karar verelim geçelim

sw2de bi tane wizard açtım oynucam bakalım bu topluluktan sonuç çıkmazsa devam ederim sw2de droplar ten daha iyi

Beyler gelmek isteyen benle iletişime geçsin pm atsın sw1de en bastan başladım konu altina mesaj atın ben size ulasirim nick ile mesaj atin

1in basından beri varım bu serveri bırakmak kolay değil 98 karakteri takaslaybilirsem diğer karakterime farmimi kendim yapicam takasliyamazsamda sorun değil arkadaslar yardım ediyor

şu anda 0dan başladıysan bende geliyim ama 98e devam ediceksen ben bişey yapamam orda zaten kasmak kaç gün alıcak :)

arkadaslar ben sw1deyim darm yapıyorum 1 gün bitmeden 130k sp yaptım oyuna girin nick yazın bana özelden ben size ulasicam

1.serverda oynuyorum ben bu tür bir aktiviteniz varsa ve gerçekleşicekse neden olmasın tabikide katkıda bulunurum.. Ama ilgi de gerek. :)

Yukarı Alt