Beyler ilk olarak H.g demek istiyorum ve hemen sadede geçiyorum.
Arkadaşlar biliyosunuzdur normal Silkroadda bazen bu tür sorunlar oluşur ama buna çözüm olarak oyun klasöründe oluşan ''DUMP'' adlı baş belası dosyayı silecez tamamen kaldırın hiç bir iz kalmasın ve oyuna girmeyi deneyin normaldede server dolu olduğundan bekleyiniz diyecektir ve sizi bi 10-15 dakika içinde alacaktır.
Beyler bu tamamen GameGuardın yaptığı birşeydir servere yük fazla gelmemesi ve serverin çökmemesi için sizleri oyundan direk atar aslında mantıklıda ama bizler Türkleriz kim durdurmuş bizi istediğimiz şey için :D

Saygılar

Eteq6Zoom

Önemli değil kardeşim görevimizdir.Ve birde arkadaşlar oyuna girebiliyorsunuz ama server yoğunluğundan oyuna 1-2 saat de alıyor bunuda belirtiyim.

İlk olarak, yorum yaptığın için teşekkür ederim.Arkadaşım sorun nedir yani nasıl olmuyor hala oyundanmı atıyor yoksa oyuna giriyor ama baya bi oyuna girmesinimi bekliyorsun.Ve birde arkadaşlar bir alman sitesinde okudum google.translate sağolsun baya bi açıklayıcı çevirdi beyler asıl sorun bizlerde değil game guarddada değil asıl sorun türkiyede ve saatinde beyler server türkiye saati ile 14:00 ile 19:00 arası check oluyo 23:00 ile 13:59 arası oyuna giriliyor ama oyundan çıktıktan sonra birdaha girilmiyor nedense bunu kendim test ettim ve gördüm ama benim yöntemimi kullanırsanız %30 ihtimalle girer ama zorlar bi 1:30 saat beklersiniz alması için.

Herkeze İyi Oyunlar,Forumlar

Eteq6Zoom

Arkadaşlar ikinizede teşekkür ederim cevap yazdığınız için. Arkadaşım birde yani olmuyor diyosunuzda birazcık açın konuyu ki neden olmadığını öğrenelim sorunun çözelim yani atıyorda hata veriyormu yoksa aynı şekil devammı ediyor onu öğrenmek istiyorum bana bir söylerseniz olmadı deyen arkadaşlar çözebilirim belki.

İyi oyunlar,Forumlar

Eteq6Zoom

Yukarı Alt