Kyrojen

Bilgiliyim
Due to our servers cannot afford too many players, we need to purchase more advanced servers.This requires a certain amount of time, if players are who want to donate us, u will get silks after game up.

ps:Accept PaySafeCard only ,Donate System coming soon

1)We dont wanna limit the max online count.This is not what we want.
2)Please dont sent spam in forum.Thx.

EliteSro Team

Türkçesi.

Serverlarımız şu an ki oyuncu sayısını kaldırmıyor.Daha iyi bir server satın almamız lazım.Tabi buda zaman gerektiriyor.Eğer oyuncularımız para yatırmak isterlerse oyun açıldıktan sonra silklerine sahip olucaklardır.

Not:Sadece paysafe care ile satın alım olucaktır.Donate sistemi(silk alma) yakında aktifleştirilecektir.

1)Max oyuncu sayısına limit koymak istemiyoruz.
2)Lütfen forumda spam yapmayınız.

EliteSro Team.

Yani kısaca diyorki server kapasitesini küçültme gibi bir niyeti yokmuş,onun yerine yatırılan paralarla daha iyi bir server alıcakmış.

Adam silk alarak bize destek olun diyor. Haklı bence de.. imkanı olanlar en azından oyunu oynamak istiyorlarsa almalılar...

Tamam adam işini yapsın ilgilenmesi çok güzel birşey :) Ama server açılacakmı bugün. Bizi şuanda o ilgilendiriyor yoksa server satın alasay kadar kapalımı kalıcak...

Kyrojen

Bilgiliyim
altanoski demiş ki:
Tamam adam işini yapsın ilgilenmesi çok güzel birşey :) Ama server açılacakmı bugün. Bizi şuanda o ilgilendiriyor yoksa server satın alasay kadar kapalımı kalıcak...
bence açar ama yine eskisi gibi kapanır bikaç saat sonra.. maddi destek gelene kadar böyle devam eder mantıklı olan da bu,oyuncuları oyundan soğutmamak arasıra oyunu açmak gerek :thumbsup:

altanoski demiş ki:
Aynen öyle lafı ağızımdan aldın.

Can.Yilmaz demiş ki:
altanoski demiş ki:
Aynen öyle lafı ağızımdan aldın.
Yani insanları mağdur etmemesi lazım. Biraz oynayalım zevkiyle sonra silkide alırız serverde açarız. İcabına bakılır kolay işler bunlar :):):)

dediğim çıktı :oldie: bu durumda yapılacak 4 alternatif yol var;
1-) Saglam bir sunucu kiralamak veya saglam bir sponsor bulmak(Bkz. JOYMAX.COM).
2-) Üyelikleri paralı yapılacak böylece sponsora gerek kalmadan server kendi kendine kalkınıcak dogal olarak herkez giremiyecek lag ve surekli check sorunu ortadan kalkıcaktır.
3-) Serverın kalkınması saglanana kadar, server günlük belirli saatler arasında belirli saat açık kalabilir. (Bkz. // Cumartesi 12.00 - 18.00 arası server online olucaktır vb.)
4-) Komple serverı kapatıp bu sevdadan vazgeçicekler. :byes:

hokkabaz123 demiş ki:
dediğim çıktı :oldie: bu durumda yapılacak 3 şey var;
1-) Saglam bir sunucu kiralamak veya saglam bir sponsor bulmak(Bkz. JOYMAX.COM).
2-) Üyelikleri paralı yapılacak böylece sponsora gerek kalmadan server kendi kendine kalkınıcak dogal olarak herkez giremiyecek lag ve surekli check sorunu ortadan kalkıcaktır.
3-) Komple serverı kapatıp bu sevdadan vazgeçicekler. :byes:
joymax mi :mrgreen: joymax bunları tınlamaz bile :P

hokkabaz123 demiş ki:
Çok haklısın arkadaşım sana %100 katılıyorum... Üyelikleri 10 TL den yapsalar 2000 kişi üyelik alsa al sana 20.000 TL Cash para canlıları görürsün o zaman bide oyun içinde 50 kişi 1000 silk alsa 50 tl den al işte kırdın parayı :)

ApartSky demiş ki:
hokkabaz123 demiş ki:
Örnek olarak sölemiştim elbet bir sponsor bulunur. (Bkz. EXTRALOOB.COM - GAMEBAYİ.COM :headbang: :thumbsup: )

Kyrojen

Bilgiliyim
ApartSky demiş ki:
hokkabaz123 demiş ki:
bida düşün bence :oldie: Bence diğer bütün private serverde oynayan oyunculardan çoğu bu servere gelmek isteyeceklerdir.. bence oyun gayet güzel sadece lag ve check sorunu var.. joymax destek çıkarsa o sorunda ortadan kalkar ve oyun tadından yenmez bi hal alır :starving:

Joymax neden destek çıksın eğer böyle projeleri olsa zaten yaparlardı. tSroda yapıyorlar aslında. Ben adama hak veriyorum ama kimse para yatırmaz bence çünkü ilk olarak güven sorunu oluşur.

Kyrojen demiş ki:
ApartSky demiş ki:
hokkabaz123 demiş ki:
bida düşün bence :oldie: Bence diğer bütün private serverde oynayan oyunculardan çoğu bu servere gelmek isteyeceklerdir.. bence oyun gayet güzel sadece lag ve check sorunu var.. joymax destek çıkarsa o sorunda ortadan kalkar ve oyun tadından yenmez bi hal alır :starving:
vay arkadaş iyiki örnek verdik :think: çok yükseklere çıkmadan direkt olarak EXTRALOOB.COM & GAMEBAYİ.COM diyorum. :twisted:

Kyrojen

Bilgiliyim
bence yatıran olur.. yani oyunun kapanmayacağını bilsem BEN BILE yatırırım üç beş kuruş xD

Takımı
Galatasaray
Sermaye yoksa neden böyle bir işe girişiyorlar.Oyunculardan destek bekliyorlar bu da ne kadar küçük bir şirket (ya da herneyse) olduklarını gösteriyor.Bir işe sermayen varsa girersin,misal dükkan açacaksın elektronik eşya dükkanı farzedelim,sen dükkanı açmak için müşterilerinden para isteyebilirmisin? yoldan çevir dükkan açıcam bana para ver diyebilirmisin? uyutma yönetmi gibi geliyor bana ne belli parayı alıp kaçmayacakları? kaldır 20 30 bin tl yürü babam.Server'ın geleceği olduğunu sanmıyorum.

Kyrojen

Bilgiliyim
joymax mi :mrgreen: joymax bunları tınlamaz bile :P[/quote]
bida düşün bence :oldie: Bence diğer bütün private serverde oynayan oyunculardan çoğu bu servere gelmek isteyeceklerdir.. bence oyun gayet güzel sadece lag ve check sorunu var.. joymax destek çıkarsa o sorunda ortadan kalkar ve oyun tadından yenmez bi hal alır :starving:[/quote]
vay arkadaş iyiki örnek verdik :think: çok yükseklere çıkmadan direkt olarak EXTRALOOB.COM & GAMEBAYİ.COM diyorum. :twisted:[/quote]
ben sadece neden olmasın diyorum :beer:

UncensoreD demiş ki:
Sermaye yoksa neden böyle bir işe girişiyorlar.Oyunculardan destek bekliyorlar bu da ne kadar küçük bir şirket (ya da herneyse) olduklarını gösteriyor.Bir işe sermayen varsa girersin,misal dükkan açacaksın elektronik eşya dükkanı farzedelim,sen dükkanı açmak için müşterilerinden para isteyebilirmisin? yoldan çevir dükkan açıcam bana para ver diyebilirmisin? uyutma yönetmi gibi geliyor bana ne belli parayı alıp kaçmayacakları? kaldır 20 30 bin tl yürü babam.Server'ın geleceği olduğunu sanmıyorum.
haklı olabilirsin yani az bir ihtimalde olsa söylediklerinde doğruluk payı var ama unutmayalım internet ortamında ne sermayeye nede stok'a gerek vardır.

Yukarı Alt