yaw orası Elite Silkroad için 2-3 tane yabancı kişilerin açtığı chat sayfası
divisorda türkleri sevmeyen bir elite silkroad kullanıcısı
bi oyuncu türkleri sevmiyor diye sizde olayı büyütmeyin
bakın http://forum.sro.vn/viewtopic.php?f=12&t=323&start=30 bu konuda türklere ban gelsin diyorlar
başta 2-3 yabancı cocuk evet ban yesinler diyor
ama diyer yabancılar bizi savunuyor
lütfen birşey hakkında konuşurken araştırmadan boş boş konuşmayın.

Türklere karsı böyle bir düşmanlığın olmasına nasıl katlanıyorsunuz anlamiyorum. Allah yok demesi bütün dünyaya karsı birsey sadece size karsı değil şahsen ben dinlere fazla inancım yok ama bir yaratan olduguna inanıyorum ve ister atheist ister hristiyan ister zenci oliyim kimseye karsı böyle büyük küfürler etmem buna düşünce özgürlüğü denmez. Zaten bu adamın Rte dan farkı yok her ikiside kızdırmak ve bölmek istiyor ama siz turksunuz aslanlarım unutmayın biri size yönelik bir şey yapıyorsa ondan kacmayansiniz aksine onun ağzını kapatansiniz. Zaten bunları söyleyen kisiler asosyal düşünmeyen salaklar. Oyunda kimseye karsı düşmanlığım olmiycak, bana ve mensup oldugum seylere karsı olmadıkları sürece . Bunu Hz Muhammed'in bir sözüyle aynı kefeye koyun; size saldirmayanlari size kılıc tutmayanlara saldırmayın

sevko28 demiş ki:
yaw orası Elite Silkroad için 2-3 tane yabancı kişilerin açtığı chat sayfası
divisorda türkleri sevmeyen bir elite silkroad kullanıcısı
bi oyuncu türkleri sevmiyor diye sizde olayı büyütmeyin
bakın http://forum.sro.vn/viewtopic.php?f=12&t=323&start=30 bu konuda türklere ban gelsin diyorlar
başta 2-3 yabancı cocuk evet ban yesinler diyor
ama diyer yabancılar bizi savunuyor
lütfen birşey hakkında konuşurken araştırmadan boş boş konuşmayın.
sebeplerini açıklayamazlar :wink1: scammer , küfürbaz olabilir ama.. yalnız değiliz :wink1: ne şerefsiz gavurlar var ...

Adam admin değil sadece chat grubu kurmuş + sizene adam diyorsa der ? sanamı kalmış adamı sorgulamak Allah varken?

KimYooShin demiş ki:
Adam admin değil sadece chat grubu kurmuş + sizene adam diyorsa der ? sanamı kalmış adamı sorgulamak Allah varken?

Orasi serverin yasal chat grubu sadece ben adminin yaptıgını gosterdim

Kendisi sadece "xat" chat görewlisi oyunla bir ilişiği yoktur ayrıca o yok deyince yok olmuyor.

Faşistlik kanlarına işlemiş bunların,biz olmasak kime saldıracaklar acaba birbirlerine düşerler o zaman.

Yukarı Alt