O yok dedi diye şimdi yok mu? Neyin derdindesiniz arkadaşlar. İnsan neyi düşünürse düşünsün,sen doğruyu biliyorsan sorun yoktur dimi ???

volkanka demiş ki:
O yok dedi diye şimdi yok mu? Neyin derdindesiniz arkadaşlar. İnsan neyi düşünürse düşünsün,sen doğruyu biliyorsan sorun yoktur dimi ???
evet öyle kardesim haklısın sadece yazdıgını herkezin gormesini istiyorum bu elitesronun adminleri bana sorarsanız türk düşmanı gibi geliyor

Boş verin, gülün geçin böyle şeyleri ... Türk düşmanıysa da yapacak bir şey yok. Düşünceler engellenemez...

bu arada oyun yarın saat 10 da acılcak en son chattan oyle acıklama geldi

aslında zszc de ilk acıldıgı hafta boyle olmustu daha sonra yeni client fln gelmisti 0 lag fln oynuyorduk

ingilizcem iyi degil ama

P.M 10 yazmıstı

yaw ne kadar sacma sapan konu açıyorsunuz
divisor GM deil
o chat pagesinin admini
oyunun adminliği ile alakası yok
böyle boş boş şeyleri niye konuşuyosunuz :)
ayrıca sitenin orjinal forumunda saat 10 diye birşey yazmıyor
böyle şeylere inanmayın orda kimler gelir neler der her dedikleri doğru değil.

a.m yazsaydı sabah 10 olurdui p.m yazdığı için akşam 10 da açılacaktır büyük ihtimalle...

sittin sene artık oynamam o lanet olası oyunu.orada rahatlıkla allahla ilgili şeyler söyleyecekler ve bizde sap gibi bakıcaz.düşüncelerini kendine saklasın.başkalarının inancına hakaret etmek düşünce özgürlüğü olamaz.
şunu da belirteyim.türkleri istemiyorlar tamam anlıyorum.ama sunworldde görüyorum köpekler gibi türk arıyorlar dalaşmak için.hem istemiyorlar hemde türk olmayınca aptal aptal global atıyorlar türk yokmu diye.
istenmiyoruz diye üzülmeyin.silkroada renk ve değer katan bizleriz.biz yoksak silkroadda yok 8)

Dulce Amor demiş ki:
sittin sene artık oynamam o lanet olası oyunu.orada rahatlıkla allahla ilgili şeyler söyleyecekler ve bizde sap gibi bakıcaz.düşüncelerini kendine saklasın.başkalarının inancına hakaret etmek düşünce özgürlüğü olamaz.
şunu da belirteyim.türkleri istemiyorlar tamam anlıyorum.ama sunworldde görüyorum köpekler gibi türk arıyorlar dalaşmak için.hem istemiyorlar hemde türk olmayınca aptal aptal global atıyorlar türk yokmu diye.
istenmiyoruz diye üzülmeyin.silkroada renk ve değer katan bizleriz.biz yoksak silkroadda yok 8)

+1905

Dulce Amor demiş ki:
daral: yahu chat sayfasının admini o amma velveleye verdiniz oyun admininin böyle birşey demesi mümkünmü ayrıca allah yok demesi sadece türklere nefretle söylenen bir laf değil tüm müslümanlara söylenen bir laf olurdu.

Yukarı Alt