* Karakter Adı : Barbarossa
*Server : EliteSilkroad -1-
*Build : Wiz/Cleric
*LvL : 90 [kasılmakta]
*Gold Miktarı : 75.000.000
*Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.
*İstenilen Karşılık : Tl ile fiyat Siz söyleyin veya silk karşılığı

*[email protected]

*İtemlerin resimlerini koymadım 85-84 item ve Npcden oluşmaktadır seti.75m goldu var oyun içinde bir çok işinizi görür.Bankada 90 ring var.

Ps:Kötü yorumlarınızı kendinize saklayınız.Her şey ortada zaten gören görüyor bir daha mesaj olarak yazmaya gerek yok.Evet spye ihtiyacı var.Ben daha sonra yapmayı planlıyordum ama oyunu bırakıyorum.Aktif olamıyorum fazla oyunda o yüzden.

oynamadağın herhalinden belli emek var burda gece gündüz kasdım ben bu charı öyle koaly değil bot yok hiç birşey yok sunworld gibi koayda değil ex

işte bu bir örnektir... her açılan serverda bir heves başlıyor millet sonra satıyor harcadığı paradan az fiyata.. zamana hiç girmeyin

hayırlı satışlar olmadi:

Kamara_ demiş ki:
işte bu bir örnektir... her açılan serverda bir heves başlıyor millet sonra satıyor harcadığı paradan az fiyata.. zamana hiç girmeyin

hayırlı satışlar olmadi:
eyw sağol kardeş..

aynen öyle oluyor gerçekden kolay diye 40 tlyi büyütüyolar ama bi girsinler premiumsuz 90 lwl yapmya çalışsınlar.

5 günde 100 levela kazılıyor zaten evet kabul ediyorum çok zor gecen gündüzün gidiyor ama elitesroda karakter satılmaz çünkü kasmasi kolay geliyor insanalara

Yukarı Alt