ben yukledım elitesro 2 patch i launcher de starta basıyorum sro client gözukuyor sonra send eror hatası veriyor ne yapmam gerek :confused1:

arkadaşlar herkez bir seyler sormus cevap vericekmisiniz konuyu başlatan arkadaşlar?

Id pw yazıyorum auto login geliyor 1-2 defa deniyorum oyundan atıyor :@

bu sw oynanmaz arkadaşlar ıd pw yazıyorum atıp atıp duruyor ben kendim hamanchili server kursam daha iyi olur

GOKHANCAN demiş ki:
bence normal sen bir ekran kartı falan driverları güncelle oyun dolu mecbur masaüstüne atıyor.
ekran kartım ATİ readeon hd5570 cd den kurulum yapıldı ekran kartı yeni ekran kartı bildiğin gibi 2011 daha günceli olabilirmi sence dostum :)

_Kriptex_

Tanınıyorum
sasoyasin demiş ki:
bu sw oynanmaz arkadaşlar ıd pw yazıyorum atıp atıp duruyor ben kendim hamanchili server kursam daha iyi olur
arkadaşım ne ekran kartıyla nede başka bişeyle alakası var atmanın oyuna gosterilen fazla ilgiden dolayı getirilen bir taktik yada yontem diyebiliriz asırı yuklenip serverın cokmesini engelliyor 5-15dk. arasında giriyorum ben esro 1 e ama suan esro 2 ye basladım tekde giriyorum.

Kriptex35 demiş ki:
sasoyasin demiş ki:
arkadaşım ne ekran kartıyla nede başka bişeyle alakası var atmanın oyuna gosterilen fazla ilgiden dolayı getirilen bir taktik yada yontem diyebiliriz asırı yuklenip serverın cokmesini engelliyor 5-15dk. arasında giriyorum ben esro 1 e ama suan esro 2 ye basladım tekde giriyorum.
bende 2 nin mediasını indirdim ona başlıyacağım ama oda check de giremiyoruz

Interpol ben oyuna sournsuz giriyorum sonra login yaparken giriş e tıkladığımda silkroad hata vermeden kapanıyor ve kapandıktan sonra yine hata gelmiyor

Yukarı Alt