Evet arkadaşlar beklenen oldu ama şimdilik sadece bireysel şekilde piyasadaki çoğu şirketle görüştüm fakat kimse taşın altına elini koymadı, bireysel çalışan bir arkadaşımız kredi kartı ile bu işe el attı %100 Güven Sorunu Olacaktır Kişilerde bundan eminim ilk başta bende öle düşündüm zaten normal olanıda buydu. Güvenilir bir firma bu konuda satışa başlayana dek güven problemi olsada bu yol üzerinden silk alımı yapmayı tercih ediyorum. Güven problemi yaşayan arkadaşlar için bir seferlik ufak miktar alım yani 2Liralık alım ile teslimatın olup olmadığını görebilirsiniz konuyla ilgilenen ve alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar özel mesaj bırakmaları rica olunur.

Fiyatlandırma ;

1£ ( 2TL) = 5000 Silk​

Kardes ben çekmek istiyorum ama nasıl olacak face ekle musa can haliloğlu palyaco resmi var

5000 silk 2TL ise item mall da ona göre mi? yoksa 290silke plus alabiliyor muyuz isro daki gibi?

iş olsun diye konu açılmış sitesinde bile bu fiyata silk yok sitesi bile 50.000 silk 26 tl satıyo ayrıca silk sistemi isro gibi değil elitesroda plus 110 bin silk

Yukarı Alt