4medLee demiş ki:
exotic demiş ki:
Bikaç hesap oluşturup farklı iplerde bu olayı yapsak daha çok para kazanılabilir sanki :think:

Ona Karşı önlem almışlar Kardeşim :) Ben ve arkadaşlarım çok denedi ama olmadı. Hatta internet cafeden farklı pc lerde denedik yine olmadı. MAC Adresimi + ip Adresimi Değiştirdim yine olmadı.. Yani çok Zor :)
İnternet cafede farklı pc olunca farklı ip adresimi oluyor :lol:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
4medLee demiş ki:
exotic demiş ki:
Bikaç hesap oluşturup farklı iplerde bu olayı yapsak daha çok para kazanılabilir sanki :think:

Ona Karşı önlem almışlar Kardeşim :) Ben ve arkadaşlarım çok denedi ama olmadı. Hatta internet cafeden farklı pc lerde denedik yine olmadı. MAC Adresimi + ip Adresimi Değiştirdim yine olmadı.. Yani çok Zor :)

Söylemek istediğim Stabil olan bilgisayar ip'si..

milleti üye yaparak iş çıkmaz burdan feci uğraştırır. paran olucak golden veya üstü olucan gidip ref pack alıcan parayla yavaştan öyle başlıyacaksın. kaç arkadaşın varki hepsini ref yapabilesin hepsini hergün sitede tıklamasını sağlayabilirsin :mrgreen: sitede türkçe forum unda geziyorum golden olmıyanların hepsi pert :mrgreen: sağlam cukka yapanlarda var 300-400$
bildiğin strateji işi online oyun gibi takılıyo millet valla :mrgreen:

xtollgax demiş ki:
milleti üye yaparak iş çıkmaz burdan feci uğraştırır. paran olucak golden veya üstü olucan gidip ref pack alıcan parayla yavaştan öyle başlıyacaksın. kaç arkadaşın varki hepsini ref yapabilesin hepsini hergün sitede tıklamasını sağlayabilirsin :mrgreen: sitede türkçe forum unda geziyorum golden olmıyanların hepsi pert :mrgreen: sağlam cukka yapanlarda var 300-400$
bildiğin strateji işi online oyun gibi takılıyo millet valla :mrgreen:
Katılıyorum. Bunun bir kısayolu var mıdır? Bir de sistemi anlayamadım genel olarak. İşçi dediğimiz şey nedir?

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
4medLee demiş ki:
exotic demiş ki:

Vın var bende çıakr tak yaptım + farklı pc'de açtım başka acc :sfff:

exotic demiş ki:

OOO Tebrikler valla :D Bendede Laptop var etrafta bayağı bi wireless var ama Şifrelerini bilmiyorum :( Yarın Lattopu alıp alışveriş merkezlerini dolaşıcam Oralarda Bağlantı Beleş :starving: 10 15 tane üye çıkarırım yarın kendime :beer:

Takımı
Galatasaray
4medLee demiş ki:
exotic demiş ki:

OOO Tebrikler valla :D Bendede Laptop var etrafta bayağı bi wireless var ama Şifrelerini bilmiyorum :( Yarın Lattopu alıp alışveriş merkezlerini dolaşıcam Oralarda Bağlantı Beleş :starving: 10 15 tane üye çıkarırım yarın kendime :beer:
adam benden :D bunu eskiden başka bir site için yapmıştık ama fake çıkmıştı , bu arada dikkat et kayıt pcde mutlaka cookie bırakır veya şöyle yap arkadaşlarından wi-fi destekleyen tüm telefon - psp tarzı eşyaları topla :mrgreen:

SarkoLata demiş ki:
4medLee demiş ki:
exotic demiş ki:

adam benden :D bunu eskiden başka bir site için yapmıştık ama fake çıkmıştı , bu arada dikkat et kayıt pcde mutlaka cookie bırakır veya şöyle yap arkadaşlarından wi-fi destekleyen tüm telefon - psp tarzı eşyaları topla :mrgreen:

Site sağlam Hacı çok kişi para Aldı.. çok Samimi olduğum ( reel ) arkadaşlarımın Paraları Çatır Çatır Yediklerini gördükten Sonra tamamdır dedim :D Cooike bende bırakamaz Deepfreeze Sağ olsun :P hem bıraksada sileriz canım neyi varki :muck:

bizim millet tembeldir uğraşmaz böle şeylerle. bende aldım hesap 3-4 gün oldu.
onbux un forum kısmını incelerken bulgaristen ve vietnam için özel bölüm açıldığını gördüm adamlar okadar ilgi göstermişler demekki. bizler neen yapamıyoruz bunu çünkü hazıra alışmışız. :)
1-2 aylık sabırlı bir çalışmayla güzel para kazanılabilir ama sabır istiyor...

Tıkla Sende Üye Ol

4medLee demiş ki:
qwerty686 demiş ki:
paypala parayı aktarmayı ve şu işci alımını resimli anlatırsan mükemmel olur bende duymuştum bu siteyi ama cesaret edemedim başlamaya mademki extraloobda da duyuruldu ozaman varım diyorum makara: dedeğim gibi resimli anlatım koyarsan süper olur :thumbsup:

Paypala kendisi Aktarıyor Zaten Kardeşim.. + işçi Alımınıda Resimli Olarak kısa Zaman içersinde Anlatacağım. Henüz işçi Alacak kadar Param olmadı :)

paypala kendisi aktarıyo dedin ama benim paypal hesabında hiç bir değişiklik yok acaba para aktarım konusunu ayrıntılı anlatırmısın

Yukarı Alt