sadece gaia serverinde kullanılmış 3 ay boyunca girilmemiş accountlar bulunmaktadır elimde ilgilenenler pm ile msn adresleriniz yazsınlar iletişime geçeriz hemen :beer:

Metamorph demiş ki:
Kusura bakma ben yaklaşık 1 seneden beri silkroad oynamıyorum ama üyeliklerim duruyor.Bi özelliği mi var ki bu hesapların bi söyleyebilirmisin?
Şuanda bir event var oyuna 3aydır girilmeyen IDlere event so ok'dan yeniden girip bi seçenek var onu seçersen, pet uzatma ticket vs vs. veriyor.Peti aktarılabilen kişilerde petini o charlara verip uzatıyor sonra diyerine veriyor, böyle böyle istediği kadar gün yapabiliyor.Bu zeki arkadaşta takas arıyor işte, daha az önce globaldaki konuda ID dileniyordu.

server fark etmez 3ay girilmemiş acc olsun yeter herhangi bir swde char açıp hdiyleri alabilrsin.
yani 3ay girilmemiş 1 acc ile her swde hediye alabilirsin :D

2 acc var uranuste kullanmalık lazım sadece uranusde kullandım iletişime geçmek isteyen bi pm atsın

elımde acc war 11 tane her sw hediye alabılırsınız Pm atın Sadece Herculeste kullanıldı diger sw duruoxD Not=Pm Facebook yada Mssaj Atın... takaslayalım

Yukarı Alt