Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
suan charımda kımse olmamasına ragmen oyunda bırı var dıo ama olmadıgına emınım bugdan oablır mi ?

oyunda bırı var demısse kesınlıkle vardır bug fln olamaz o sekılde lakın carın kısa surelı ban yemısse bıraz beklemen gerekebılır...
asagıdakı yazıyı dıkkatlı oku derım^^

evet charımın soyulmuş ihtimali buyuk ama sadece adama kameramı actım o kadar nasıl soyarr bı ker eınle pwmı verdım oyuna gırdı cıktı herse yyerındedı sonra degıstırdım sıfremı ama yıne gırmıs gızlı sormu nasıl ogrenır sadece camı actım ona kadar lutfen zeusta olan biri O_M4nDRaKe_O ONLİNE DİE bakabliirmi lutfen

pfffffff

Aileden
arkadaşım cam açtım diyorsun direk ip adresini verseydin de adamı yormasaydın
sen sifreyi cam actıgım PC de degistiysen olay bitmistir gecmis olsun
umarım lvl in düsüktür

72 Crying or Very sad ama salak adam bana yalvarıyodu yınede sıfrenı ver dıe sımdı bı format atıp bakcam ama %90 gitti ankardan bi srefsiz forumdaki adı delikanlı bilmem ne 73 lv str glavie bi charı daha soycakmıs forumda dikkat etsin ben salaklık ettım canım acıdı baskasnıınki acımasın ama onu bulmayan en adi ankaraya gıtcem gerekırse

Geçmiş olsun bu tarz şeylerde herzaman söylerim ekran klavyesi tam güvenli olmasada bir nevi güvenli olabiliyor şifre değişimlerinde mutlaka ekran klavyesi kullanın Wink

A

Anonymous

Guest
Geçmis olsun erdem abi

sonunda adını ogrenebildm çarından

Bak simdi bnde 80 dimm ahhh ahhhh geçmis olsun tekrar

A

Anonymous

Guest
Kl atmıstır pc ne erdem abi

bosver sağlık olsun

bu dünyada çok iyi tanıdıkların haricnde kimseye güvenmicen bole oyunlarda forumlarda tanıstıklarına id pw fln vermicen yada ole virüslü crack yazıpta kimsenin virüs olarak kabullenmedigi crackı kullanmıcan bole oluomus....

kardes gecmıs olsun ben ankaradayım gereken bısey varsa yapmaya calısırım

arkadasım bendede oıluyo bazen chardan cıkıyom sonra gırmeye calsııyom charda bırı oluyo fıstern cekıyom pc yı tekrar gırıyom oluyo :lolmuch: :lolmuch:

bendede oluyo bi bug var heralde charda biri var diyo ama arkadas listesinde yada guild de online gözükmüyor baska severdada charım yok bilmiyorum ama chara biri de giriyor olabilir
Shocked Shocked

charım hacklendi saolun ayrıca bu sayede oyunu bıraktım ankaradanım dıyen arkadas senın onu bana bulmana gerk yok ben 1 haftaya kadar oraya gıtcek 5 6 kısıle bı bulursam onu varya adres verdi ama ne kadar dogru bılmıyom ankara dikmen aslan....(aslan bıde bısıs vardı onu unuttum)kasımpaşa apt no:5 kat:2 %90 yalan ama bı dogrusa elımızden cekcegı var

bence camera acmayla heacklenıyosa oooo ısımız var bu pc dert basımıza bence

evevt sadece camı acmla bıle bole oluyo bırı bakabılırmı suan c ye format attım kalkmısmdıır hack programının etksı

pfffffff

Aileden
can açtıgında sen onla direk irtibata veri gönderim ve alımına gidiosun
ip ni ele gecirirse her tür programla hack yapabilir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt