1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Elektro Gitar önerisi

1. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bütçem en fazla 650 lira,

rhcp,soad,green day,scars on broadway ağırlıklı dinliyorum. metal seven biri değilim yani çok koyu tonlara gerek yok, ama cleanlerde de çok kasvetli tonlar olmasın :mrgreen: alacağım amfi fender mustang 1, ona uygun bişeyler bakıyorum sizin de önerilerinizi alayım dedim

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Fender strat.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 742/detay/
    Su sekilde bir gitar bulursun ikinci el 400 civarinda yaninda amifisi falan olmayan. Sifirlarinin fiyatlari senin butcenin ustunde diye sifir fiyati koymadim. Ton olarak tam istedigini alirsin. Ek olarak pedal almani oneririm Ibanez mini box disinda amfi distortion rengini begenmiyorum. Eger Fender'e icin isinmazsa (her gitaristin hayalidir Fender :P) baska markalar da oneririm

3. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    gitarı 0 alıcam. squier vintage modified strat alacaktım o 780 lira, ama onun bir alt modeli var squier affinity strat onu düşündüm ama 600 liralık bir squier'dan ne kadar iyi ton alabilirim o tartışılır :P bir de distortion konusunda korkuyorum

4. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Cort Washburn tarzi gitarlarda 600TL'ye 0 aldigin gitardan guzel ton yakalayabilirsin ama Fender'de bu pek mumkun degil. Bir yerden sonra o tonun sana yetmedigini fark edeceksin.
    En ufagindan sana Cort X-6'yi onerebilirim. Sahneye cok ciktim o gitar ile. Ton rengi cok sert olmasina gerek yok dedigin icin bunu rahatlikla yazabiliyorum. Clean tonu da guzel distortion ile de harika oluyor. Gitar almaya gitmeden once bi gez derim ama ben git gitari eline al ve dukkanda alacagin amfiye baglayip bi test et gitari. Teller klayveden uzak degil bu cok guzel bir avantaj. 24 perde, 5 switch var (cortun cogu gitarinda 3). Yanlis hatirlamiyorsam floyd roys var gitarda. Akord ettiğin zaman takmazsan akordu bozuluyor ama taktiginda da cikarana kadar cok cok buyuk sicaklik degisimi olmadigi surece bozulma olmuyor

5. Serj

Serj Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sound'ına baktım da youtube'da tatmin etmedi pek. bir de mydukkan'daki yorumlara baktım squier affinity strat'ı cort x6 ya tercih ediyorlar. bi yandan aklımı epiphone sg 310 kurcalıyor. napsam bilemedim