1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Electro Silkroad. [Free Silk]

1. adem483000

adem483000 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yepyeni bir maceraya hazır mısınız ? İşte beklediğiniz o an geldi artık yepyeni bir macera ve heyecan sizleri bekliyor :)

Electro sro yarın akşam en geç 19.00 da açıyoruz

- Server Özellikleri -
    •Server Irk: Eu & Ch
    •Server Cap: 120
    •Max. Degree: 14Th.
    •Exp : 300x
    •Sp : 300x
    •Drop : 150x
    •Gold : 100x
    •Sox Rate: %60
    •Alchemy Rate: 3x
    •Magic Pop Rate: 100x

Başlangıç 1 level : 1m silk, 2m sp, 20m para, 1000 hp 1000 mp xL pot full + 12 set + silah (1 dg)

Electro Silkroad Facebook Fan

Bizi bu adresten facebooktan takip edebilirsiniz.

7-24 gm desteği sürekli ilgi ve istediğiniz zaman event... Daha ne olsun dedirten bir sv :)

Herkezi bekleriz :) :)

Not: Server daha açılmadığından dolayı resim koyamıyorum açılır açılmaz resimler eklenicektir.

2. hellman1995

hellman1995 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden tüm serverlarda başlangıç 1 lwl? Acaba başlangıç lwli 52 veya 64 filan olamazmı? Oyuncu çar kasmanın zevkini yaşıyacaksa inanınki 1 lwl başlagınçla başlayıp 120 lwl e kadar kasmaktansa 52,64 veya 76 gibi bir lwl den başlayıpta 120 ye kasması daha güzel olur.Çoğu serverda en gıcık olduğum şeylerden biriside 1 lwl başlangıç veriyorlar,başlagınçta 11 veya 12 dg itemlerle başlatıyorlar.İnsan 1 lwl de onları nasıl giysin :D Npclere kademe kademe koyulsa ve oyun parası yani M ile alınsalar daha iyi olur.Çoğu server bi miktar free silk veriyor,item satışı yok diyor;ama oyuna özel coin satıyor ve güç dengesini değiştirecek itemleride oyuna özel coinlerle alınıyor.Yani dolaylı yoldan item satışı yapmış oluyorlar.Böyle swlerden playerler çok bıktı,bundan kesinlikle eminim.İnşallah sizin serverınızda böyle birşey yoktur.Oyunu indirip başlıyacağım. :)

Bişey daha sormak istiyorum.Serverda item satışı var galiba değilmi? Max dg 14 diye yazıyorda o yüzden sordum.Galiba 13 dgleri mobslara koydunuz,14 dg satışımı var ?

3. E_mr_E

E_mr_E Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    server açılmış

4. E_mr_E

E_mr_E Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: