1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ekstralob Eğlencenin Tek Adresi

1. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Merhaba,
    Arkadaşlar konuya nasıl girsem bilemiyorum ben extraloob'u ve yönetimini(eski-yeni) az çok bilirim ki eskiye göre KAT KAT daha iyi bir forum olmaktadır, eskiye göre daha iyi ve yenilikçi bir yönetim ve kadrosu, eskiye göre daha iyi bilgi paylaşımı üyelere olabildigince her konuda yardım edilmeye çalışılıyor gerek yönetimden gerekse admin arkadaşlardan bazen üyelerden bile iyi çözümler geliyor.

Bu konuyu açmamın sebebi şudur EXTRALOOB ailesi için satılmadan kısa zaman once ve sonra çöküş dönemi tarzında bir şey yaşanmıştır zaten herkezin bunu çeşitli konularda dile getiridiğini biliyoruz site satıldıktan sonra herkez EXTRALOOB dönemi bitti artık bu forumdan hiç bişey olmaz tarzında söylentiler olsada satıldıgı gunden bugune değerli yönetim ve kadrosu olağan üstü başarı sergileyip işin altından kalkmasını bilmiştir ve site her geçen gün iyiye gidiyor diğer forumlara bakıyorumda ismini pek vermek istemiyorum max'lı bişeylerdi :sfff: forum artık almış başını gidiyor ve ne kadar sıkıcı oldugunu anlatamam kısaca şöyle bir konuyu toparlamak gerekirse Teşekkürler EXTRALOOB pray: :buddha:

NOT : // Başlığı " Ekstralob " şeklinde bilerek açtım dikkat çekmesi için uygun gorulmez ise admin arkadaslar başlığı değiştirebilir yada konuyu gereksiz görürlerse direk silebilirler.

2. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    Takdir Edilmek Güzel Şey eekd1

3. Cryolite

Cryolite Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna katılıyorum :P

4. cyclone

cyclone Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bilinçli bi üye teşekkürler keşke herkez senin gibi anlayışlı olsa :thumbsup:

5. Anonymous

Anonymous Guest

6. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    :beer: :beer: