Arkadaşlar pc'm açılmasına rağmen ekranım açılmıyor. Farkı bir pc'de denedim ekran sorunsuz çalışıyor. Önceleri ekranım bi açılıyordu biraz bekliyordum sonra kendiliğinden açılıyordu. Ancak şimdi hiç açılmıyor. Ekran kartından şüphelenmeye başladım. Anakartı geçen yaz değiştirmiştim, sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? :think: :!!&%&!

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ekran kartı diye düşünüyorum benimde öyle olmuştu çünkü. onu şöyle deniyebilirsin bilgisayarın kendinde olan ekran kartı girişi var oraya takıp bir dene :wink1:

sorun sadece ekran kartinda olmayabilir.ramler yerinden oynadiysa veya aşırı toz icinde kaldiysa bu sorun la karşılaşılabilinir

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bendede olmuştu 10 lira vermiştim bi ram çıkarttırıp takmaya içim acımıştı :) Tüm soketlere iyice bak onlardada sorun yoksa ekran kartını başka pcde dene.

Lexium demiş ki:
sorun sadece ekran kartinda olmayabilir.ramler yerinden oynadiysa veya aşırı toz icinde kaldiysa bu sorun la karşılaşılabilinir

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
Bilgisayarın içi temiz ram'in yeri sağlam.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zippy demiş ki:
Bendede olmuştu 10 lira vermiştim bi ram çıkarttırıp takmaya içim acımıştı :) Tüm soketlere iyice bak onlardada sorun yoksa ekran kartını başka pcde dene.
Evet hacım ekran kartını denicem başka pcde bakalım ne olacak.

Xperyon

Bilgiliyim
Yuvalara bak aşırı tozlanmadanda olabiliyor.Ek olarak ekran kartını tak çıkar ve girişini ekran kartına taktığına emin ol baktın gene olmuyor bilgisayarcıya götür donanımdan iyi anlayan birine.

SuccessBlues demiş ki:
Yuvalara bak aşırı tozlanmadanda olabiliyor.Ek olarak ekran kartını tak çıkar ve girişini ekran kartına taktığına emin ol baktın gene olmuyor bilgisayarcıya götür donanımdan iyi anlayan birine.
Bu gece yapamazsam yarın götürecem bilgisayarcıya zaten kasanın içi felan temiz yerinin doğru oldugundan eminim

Yukarı Alt