1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ekrandaki Kısayol Kutucuklar Sorunu ( F5-F6-F7 Vs )

1. Savtekin

Savtekin Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    S.a arkadaşlar benim biraz dengesiz bir sorunum var daha önce böyle bir sorunla gelen oldumu bilmiyorum ama inşallah halledebiliriz.

Sorunum resimde görüldüğü gibi..

Oyundayken bilgisayar dondu bende reset attım oyuna gırdım gordugunuz gıbı kısayol kutucukları yukarı kendılıgınden cıkmıs ıkısıde ust uste orda asılı kaldı ne ılerı gıdıyor ne gerı kımıldatamıyorum sımdı dıyeceksınız onun kılıtı var ama onada tıklanmıyor kılıtı acmak ıcın tıkladıgımız kutucuk altta kalmıs. Bu konuda bırı yardımcı olabılırmı ?

1- Oyunu kaldırıp tekrar yukledım sorun devam edıyor.

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Evet sp kasarken başıma sıkça geliyodu bnmde pc kötü reset atınca böyle oluyo bazen. Grafiklerle oynamayı dene çözünürlüğü değiştir olmazsa baştan kur sroyu başka çözüm yok. Ve kilit açık dursun slotlar kaydırılabilir durumda olsun hep. Yoksa bu hatayla çok sık karşılaşırsın.

3. Savtekin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kulagıma kupe oldu zaten bu sroyu kaldırdım tekrar yukledım gene aynı sorun senın dedıgın gıbı yapıcam ınsallah duzelır.

4. Savtekin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ekran ayarları çözünürlük ayarlarınıda kurcaladım olmadı nası bir sorundur bu böyle sroyu bastan yukledıgımde bıle cozulmedı :S