1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ekran ve Usb sorunu Yardım lütfen!!!

1. Eraser_Royal

Eraser_Royal Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, karşi karşiya kaldiğim durumu şöyle özetlemek istiyorum;
    Pc'nin power supply i yanmıştı gittim yeni bir 350 wat frisby marka power supply aldım, montajını yaptıktan sonra pc yi açtim.
    Herşey normal çalışıyor gözüküyordu taaki usb lere güç gelmediğini fark edene kadar, usb portlarının hiç birine güç gelmiyordu.
    Sonra bios resetleyip tekrar denedim, yine görmüyordu. Sonra bios pilini çıkararak denedim bios u sıfırladım, bu seferde usb yine elektrik gelmiyor ve ekrandaki görüntüde gitti... Şuanda ne kadar çok şey denediysemde ekrana görüntüyü getiremiyorum. pc nin içinde her şey çalışıyor gözüküyor, fanlar, anakartın ışığı yanıyor. Sorun Ekrana görüntü gelmiyor + Usb portlarınada elektrik gelmiyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen :cry:

Anakartım ASUS P4P800 SX
    işlemci İntel P4 3.0 ghz
    2 gb Dual ram
    vb.

2. Sp00Ky

Sp00Ky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ekrankartı güç beslemesi istiyor olabilir görüntü gelmesi için. Tüm ledleri söküp yeiniden takmayı dne oLmadı anakartını sök dışarıda bir karton gbi bir şeyin üstünde dene çalışacakmı bir bak. + Herşeyin yerinde tam oLrak oturmasını sağla :D

3. ethem5858

ethem5858 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekran kartına daha onceki powerde güc cıkısı bağlı deilse simdide gerekmez fakat 2 yada fazla sayıda ram kullanıyorsan bence ramların teki takılı olara dene...