merhaba arkadaşlar bir sorunum var laptopumdan mysro launcher açıyorum startta var oyunada giriyor (karakter seçme ekranına kadar girebiliyorum) ama ekran ayarlarını düzeltemiyorum ekranın bir kısmı kayıyor ve starta basamıyorum ekranda olmadıgı için çözümünü bilen varsa acill yardım edebilirmi . ss de koydum cvplarnızı bekliyorum!!!
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kup

olduser
Ekran kartının güncellemesini yap ve ekran çözünürlüğü ile silkroad çözünürlüğünü aynı yap düzelecektir.

laptopu alalı daha 3 gün olmadı güncelleştirmeleri tamam ekran çözünürlük değerlerinide oyununkilerle eş ayarlıyorum ama olmuyor başlat+alt+enteri falanda denedim :(

evet işte ekran kötü deil ekran kartımda iyi ati radeon 4650 ekran çok büyük oluyor sıgmıyor hiç bişi göremiyorum start filan
nette araştırdım bir kaç kişi daha konu açmış farklı sitelerde ama çözüm yazmıyordu kimsede

1024x768 olarak ayarla . Herzt ayarlarını 85 yapıp dene ozaman düzelebilir belki.
Eğer olda olmassa 800x600 olarak dene değişik çözünürlükleri uygula.
PS:Masaüstünde bir kayıklık falan varmı ?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hayr hayr masa üstümde yada diğer oyublarımda herhangi bir sorun yok sadece mysroda problem yaratıyor
edit denedm ama sadece bende 60 hertz var :S

sen varya on numarasın helal be ben 2 gündür arıyorum bulamadım settingsi silince düzeldi
ellerine sağlık hai, durma bu zafer senin yüreğine sağlık :d

walla allah razı olsun nezamandır bu sorunu duzeltmeye calısıodum bendede karakter secme bolumune gelınce start ve creat yazısı cıkmıyordu .tesekurler

Yukarı Alt