Bunun icin ben ubuntu kullaniyorum ekran okumasi ozelligi var sayfayi tane tane okuyor cok basarili

Jigsaw

Aileden
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Eheueh Pardon ama bu ne habire Biz anlıamıozmu bakıp snn Nickinin Ronin Olup Global mod olduunu hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: şaka şaka :mrgreen: :mrgreen:
Global Moderator // Ronin ...
Resmiyet kazandırıyor arkadaşım. Aha bu kadar komik bi şaka görmedim karnım ağrıdı gülmekten SS'leri arka arkaya koyup bi GIF video yapalım hatta.

Jigsaw

Aileden
Baktım ben bu Ubuntu Pardus gibi bi Linux dağıtımıymış yaw. Okuma programı değil herhalde işletim sisteminin okuma özelliği var.

Razz bu linux hakkinda uzun bir makale yazicam her insanin tabulari yikmasi gerekiyor artik linux xpden yuzbinlerce kat ustun ve kolaydir

Siz murat 131 kullanirken ubuntu kullananlar uzay gemisi kullaniyorlarmis gibi hissederler su an silkroad kurdum ve canavar gibi calsiyor

pfffffff

Aileden
peki tbot ve cracki çalışacakmı?
mazot fiyatları düşecekmi?
bilgisayar az yaksın :mrgreen:

konuşan ingilizce türkçe sözlükler var ona metin i kopyalayım yapıştırısan okumaya başlar en basit okuma programı ehuu

point1981 demiş ki:
konuşan ingilizce türkçe sözlükler var ona metin i kopyalayım yapıştırısan okumaya başlar en basit okuma programı ehuu
ama o düzgün bir okuma sağlamıyor Confused

hacım çok üzüldüm arkadaşının durumuna geçmiş olsun inş. bulursunuz Crying or Very sad Crying or Very sad

bu arada son imzan mükemmelin ötesi son noktayı basmışsın olaya hacım Cool

Yukarı Alt