Merhaba arkadaşlar...

Bildiğiniz gibi herkes uzun makaleleri okumakta zorlanır ve bu bazen sıkıcı bir hal alır. Bunun için bu tarz bir program varemı ekran okuma programı yani ekranda yazanlar okuyabilen bir program varmıdır...

Ben duydum Novasoft adlı bir program varmış ve bu işi yapıyormuş bulabilicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Global Moderator // Ronin

Hayirli bir is icin oldugu icin sabit...
Bir arkadasim var gozleri gormeyen biz arkadaslarla extraloobdaki yazilari okuyup kendi aramizda konu uzerine yorum yapip sakalasip gulerken o sessizce kenarda bakiyor... Ne yaziyo diyor. Yeri geldiginde okuyoruz ama bazen oluyor okuyamiyoruz... Onun icin sabit herkesde takmis bu benim sabit konularima sabit olmasi gerektigi icin sabit..

Eger bir sikayetiniz varsa Moderator Kontrol Panelinden sahsim adina sikayetinizi gerceklestirebilirsiniz...

Global Moderator // Ronin ...

Morwena

Buralıyım
Allah kolaylık versin çok üzüldüm bu işler için ne olursa yaparım Crying or Very sad

pfffffff

Aileden
abi bu ne ya yazmayın şöyle şeyler vallaha ağlıcam

hele biz okur gülerken o kenarda bekliyor yazın yokmu Crying or Very sad

neyse inş bulursun bende yok abi

Jigsaw

Aileden
Çok üzüldüm. Bildiğim kadarıyla bu tür programlar Türkçe yazıları ve karakterleri okuyamıyor. En fazla yapılabilincek şey yazıyı kaydedip not defterinde tümünü değiştir yaparak Ç'yi CH, Ş'yi SH vs. olarak değiştirmek. Ama yine de düzgün okumuyor. Crying or Very sad

pfffffff

Aileden
konunun sabitliğini karıştırmayalım ...

türk yapımı olsa tam anlaşılır ama genelde yabancıdır o yüzden sen oku abi o adama Crying or Very sad

Ben okuyorum fakat herzaman yanında olamayabiliyorum. Kız kardeşi biraz biliyor bilgisayarı en azından programa kopyalar ve okuturdu diye düşünmüştüm Confused Sad

ElazigLee demiş ki:
konunun sabitliğini karıştırmayalım ...

türk yapımı olsa tam anlaşılır ama genelde yabancıdır o yüzden sen oku abi o adama Crying or Very sad
Yok insanlar artık beni takip etmeye başladı aha koşun Ronin sabit konu açmış gidip soralım niye açmış diyip geliyorlar sanırım. Ben kulak asmıayacam artık ben Konunun sabit olması için sabit yaptım itirazı olan varsa şikayette bulunabilir dedim açık ve net konuştum. Ben Global Moderatorsem bırakın konu sabitleme yetkimde olsun değilmi?

Vallahi kardeşim elimde yok ama araştıracağım programcı arkadaşlara bir sorayım mutlaka buluruz birşeyler arkadaşın içinde üzüldüm Sad umarım hallederiz.

ay benimde bi tanıdıgım var öle gözlerinin içi metal parçası gibidi okul arkdasımdı tahdada yazanları biz sölerdik ona bizim yazmamızı bekler ondan sonra bana söleyin derdi severdim kendisini allah yardımcıları olsun

Yukarı Alt