Arkadaşlar bu topic yardımı ile ekran kartlarının güncel driverlarına erişebilirsiniz.

Ekran Kartınız Eğer

"Ati" ise:

ATI%2520Radeon%2520HD%25203800.jpg

"İntel" ise:

intel_BlueOnWhite.jpg

"Nvidia (Geforce)" ise:

nvidia.jpg

"Via" ise:

VIA_Final_LOGO_H.jpg

VIA Chrome9 HC IGP 6.14.10.78 (OnBorad Ekran Kartı)

VIA_Final_LOGO_H.jpg

Simgelere Tıklamanız Yeterlidir

Ps: Bu Aralar Herkes Ekran Kartı Hatası Almaya Başladığı İçin Bu Topiği Acmak İstedim. Umarım Yardımım Dokunur :santa:

serkan258 demiş ki:
Güncellemenin Nasıl Yapıldıgın Bilmeyenler İçinde Ayrıca;
İndirdiğimiz Dosya .zip Uzantılı olacaktır.Sağ Tıklayıp Buraya Çıkart ( Extrac Here ) Diyoruz Ve Masaüstüne Klasör Yapıp Bu Dosyayıda Masaüstündeki Klasörün İçine Atıyoruz.
Daha Sonra
Bilgisayarım>>>Özellikler>>>Donanım>>>Aygıt Yöneticisi>>>Ekran Bağdaştırıcıları>>>VIA Chrome9 HC IGP(sizdekine göre değişir). Sürücüyü Güncelle Diyoruz Ve Ardından Disketi Var Seçeneğine Tıklayıp Masaüstüne Açtıgımız Klasörü Gösteriyoruz.Ve Yüklemenin Bitmesini Bekliyoruz...
(bilmeyenler olabilir Die Yazdım)
İyi Forumlar.... :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1: :wink1:

Ps: Yardımları İçin serkan258 dostuma teşekkür ederim :muck:

Dosyalar

Ayrıca çeşitli ekran kartlarını yine benim bölümüm olan --programlar, ücretli ücretsiz yazılımlar içinde sabitlerin hemen altında vede (nedenini hala anlamadım) Private server altında bulailirsiniz.

drotalion demiş ki:
Ayrıca çeşitli ekran kartlarını yine benim bölümüm olan --programlar, ücretli ücretsiz yazılımlar içinde sabitlerin hemen altında vede (nedenini hala anlamadım) Private server altında bulailirsiniz.
Extacy demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
extacy , başlık güzel olmuşda bunu ücretsiz programlar bölümüne taşısan daha verimli olmaz mı. O başlık bu konuya en uygun yerdir diye düşünüyorum.
dostum bu benimde aklıma geldi ama private bölümünde ekran kartı hatası alan çok arkadaşımız olduğu için bu bölüme acma gereği duydum. normal sroda bu hata fazla alınmıyor ama privatede bu hata cok alınıyor. amacım private server bölümündeki arkadaşlara yardımcı olmak :roll:
şimdi kapiş :wink1:

Zatn biliyorm merak tme. Ben bunu bu konuya bakan ama aradığı şeyi tam olarak bulamayan (gerçi baya iyi olmuş bulamayan zor çıkar) kişilerin yazdığımı görüp o bölüme bakmaları ve bu biçimde bulamayanların aradıkları şeyi tekrardan nerede aramalarını sağamak için yazdım merak etme anladım öyle yaptığını

Yukarı Alt