Arkadaslar benim ekran kartım suanki pcmin ekran kartı eah3450 asusun.ekran kartım 512 mb (16bit) fakat oyunlarda asırı kasıyor ornek veryim call of duty crysis en düsük efektte bıle kasıo pcmın ramı 4gb ve 4cekırdek 500gb hard disc var islemci CORE 2 QUAD CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50Ghz ana kartımda asus ana kartın modelı sanırsam. asus P5KLP-AM istedgm ekran kartı 1gb ve 256 bit crysisi falan full efektte hıc kasmadan oynayabılecegm bı kat arıyorum arkadsalar ve nvidia istiorm kesınlıkle nvidia ona gore onerıde blunun benım aklmdan gecen 9800gt istiom ama sız yınede onerılerınızı blun bütcem (200YTL) ona göre teklıfler arkadaslar nolur acıl lazm yardımınıza muhtacım lütfen bekliyorum önerilerinizi...simdiden cok saoln..

yaw yokmu anlayan nolr bi yardmcı olsanız nolr 5 ıncı ekran kartm hep yanlıs ekran kartı secımınden deıstırıorm tam performans alamıorm ya güc kaynagı yetmıo ya baska bısey güc kaynagınada nerden bakacam onuda blmıorm kac w oldgnu...

200Ytl e crysis i full detay oynatcak bir kart yok,nvidia olarakta 200 liraya alabileceğin en iyi kart 9800gt

pekı o ekran kartının ozellıklerı ney? yada söle sorayım crysis sart deyil call of duty modern warfare 1,2 bunları ınternetten oynıorm bunları full efektte acabılecek bı ekran kartımı dedıgn? ve sistemimi desteklermı? güc kaynagım falan yetecekmı? güc kaynagımın kac olması lazım ve nerden bakıoz güc akynagının kac watt oldguna kardes?

extraloob demiş ki:

Abi ben atiden cok cektım emın ol bak ati hayatta almayı düsünmüom artık ati karsıtı gibi bisey oldum 200 tlye bu attıgın lınklerdekı ozellıklerde ben bulamazmıyım ekran kartı nvidianın 9800 gt falan var dıolar onlarda 1gb +256mb gddr3 200 tl ye yakın neden sistemimi bogar onu bı acıklarmısın bide bu ıstedgm ekran kartı yanı 9800 gt benim güc kaynagım yetermı dersın?güc kaynagma nerden bakablırım??%100 desteklermı yani.

abi bide ben ankarada oturuyorum taksıtle alcam visa kartıyla burda vatan computer falan var mavi bilgisayar varmı blmıorm ama buralarda bulabılecegm ekran kartları onerırsenız sevınırım.bide güc kaynagm yetecekmı acaba onuda blmıom bu gddr olaylarındanda pek anlamıorm ramle alakalı falan dıolar ramlerm ddr kac onuda blmıorm bana bi teknık yardm saglarsanız cok sevınırım ya burdan olmaz dıosanız msn verıyım ekleyın ayrıntılı konusalm nolrsunuz bu mübarek günde mtlu edın su cocugu bayram harclıklarıyla biseyer yapmaya calısıoz ıste bosa gıtmesın :(

Prada

Nvidia candır :P Bromance neden Nvidia karşıtı bilmiyorum ama beni hep memnun etmiştir tatmin olmuşumdur yani 4 ekran kartı değiştirdim hepside Nvidiaydı

ben hayatmda 1 kere nvidia kullandım oda zaten memnundum ama düsük oldgu icin özellıkleri yinede idare ediyodu kasma falan olmuyodu atı karsııtıym ben nvidia deil kesın atı almam artık bıktım ya atı alıom bı oyunun görüntüsüyle oynuom ekran akrtının görüntüleri deisio yok oyundan ckınca ekran gıdıp gelıo yok baska bısey bıktım ya yok nvidia alacam kesın ben sıstem özellıklermı ana kart özellıklerımı sıze soyledım arkadaslar güc kaynagmda kac watt onuda blmıorm tam olarak güc kaynagma nerden bakablırım anakart ve güc kaynagma uygun nvidianın 200 tl bütcem var bi ekran kartını alcam iste nolr yardmcı oln yaw.

biraz daha bütçeyi arttır GTS250 al ozaman fiyatıda 150$+kdv gibi birşey olması lazım,birde güç kaynağıyla kartının uyumlu olmasına dikkat et

F34RL3SS demiş ki:
Nvidia almanı tavsiye ederim.
model olarakta 9800gt

Kardesim iyi hos dıosunda biton9800 gt var 9800 gt eko falan filan hangisini alayım bu 1 2 cisi 9800 gt nin özellıklerı ney paylasımlımı paylasımsızmı? 3 üncüsü benim ana kart modelmı ılk basta verdim uyumlumudur? 4 üncüsü güc kaynagı yetecekmı + güc kaynagnı kasayı acmadan nası bakablırım? garantı kapsamı oldgu ıcın kasayı acamam yokmu yardm edecek...

YA hicmi ilgilenen kmse yok bune sacma is bi rica ettik bisey istedik ya ögrenmek ıstıoz bukadarmı zor olur bısey yarın ekran kartı alacam hıcmı yok yardmcı olabılecek anakartımın adını verdım everest yükledim anakartın adıda yıne o yazıyo farklı bısey deyıl yanı asusun o kartı modeli.onu destekleyebılecegı bı nvidianın ıstedgm özellıklerde bi ekran kartı yokmu of ya of!

jack__xD demiş ki:
F34RL3SS demiş ki:
Nvidia almanı tavsiye ederim.
model olarakta 9800gt

Kardesim iyi hos dıosunda biton9800 gt var 9800 gt eko falan filan hangisini alayım bu 1 2 cisi 9800 gt nin özellıklerı ney paylasımlımı paylasımsızmı? 3 üncüsü benim ana kart modelmı ılk basta verdim uyumlumudur? 4 üncüsü güc kaynagı yetecekmı + güc kaynagnı kasayı acmadan nası bakablırım? garantı kapsamı oldgu ıcın kasayı acamam yokmu yardm edecek...
ekran kartının modeli tam olarak bu sana link de atıyorum http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=4871
özelliklerini de verdiğim linkten inceleyebilirsin.
anakartında pcı yuvası oldugu için bu kartla uyum sağlayacaktır (kartların %90 ı zaten aynı slot tipini kullanır)
güç kaynagının yetip yetmeyecegi konusunda birşey şuan net olarak söyleyemem. kaç tane dvd war, usb slotunda ek donanımların varmı, kaç hdd var, overclock yapıcakmısın, bunun gibi bilgileri vermen gerek.
güç kaynagına bakabilmen için gereken programları maalesef bilmiyorum. ama google amcaya bi sor :oldie:

ya abi sen msne bi ekel gözünü seviym ayrntılı konusalım bende cahl deyilm pc yazılım okuorum bi yardmcı ol bana...

Yukarı Alt