arkadaşlar ben herhangi bir oyun oynarken atı den bir hata geliyor bu ahatda şöyle yazıyor Grafik denetleme düzgün çalışmıyo die ekran karım X550 atinin sizce bundaki sorun ne servise goturdum bişey demiyorlar lutfen yardımcı olun acil sro oynayamıyom...

Midbroke

Bilgiliyim
bende de aynısından var ama hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım . ekran kartını yeniden kur . güncelleştir . gene olmadı format at . ekran kartı yerine iyice takılı mı bir kontrol et .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ATI ekran kartları için o bir koruma diyebiliriz konuyu tam hatırlamıyorum ama onun bir tiki vardı onu kaldırınca bir daha o koruma aktif olmuyor ve çalışmıyordu zati ona da ihtiyacınız yok extreme kullanıcılar için gerekli (eskidendi).

extraloob demiş ki:
ATI ekran kartları için o bir koruma diyebiliriz konuyu tam hatırlamıyorum ama onun bir tiki vardı onu kaldırınca bir daha o koruma aktif olmuyor ve çalışmıyordu zati ona da ihtiyacınız yok extreme kullanıcılar için gerekli (eskidendi).
onu bi yapsak abi ya

- Resim Silinmiş.
bu işte ya ama oyunu kappatım oyun oynarken gel di bbu nolcak şimdi.. biraz sonrada bilgisayar dıttttttttttttttttttttttttttttttt diyerek kapandı :S

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bir bakayım google dan izin verde, zaten yeni konuma yazacakları şeyleri bekliyorum :D

Ich hatte das gleiche Problem mit meiner Radeon 9800Pro von Sapphire. Was habe ich gemacht?

Installier den neuesten Treiber (Catalyst 4.9)
Gehe dann ins Catalyst Control Center unter SMARTGART
Dann setzt du die AGP-Geschwindigkeit von 8x auf 4x

Der PC wird neugestartet und danach müsste alles laufen!!

Viel Spaß beim zocken!

almanca bilmediğini bildiğimden:

en son sürücüyü yükle (ekran kartının)
catalyst control center a gir
oradan AGP hızını 8 den 4 e indir, sorun çözülür.

raven dostum sanıl yapmamı bekliyorsun :D

şimdi senin için ati ekran kartı almam lazım :D

Yukarı Alt