Ekran kartının driverini yüküyorum başarı ile yüklendi diyor reset atıyor acıyorum gene bu soru işareti var. 2 3 tane degişik driverde denim onlarda olmadı ? Sorun ne acaba? silkroad acınca d3d9 hatası veriyor ekran kartını yüklemek zorundayım.

Ünlem o ünlem (!) :!: :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Ünlem o ünlem (!) :!: :)

Sizin için Ayrı bi bölüm açılmasını isticem yanlış isim konulan cisimler için düzeltme bölümü diye orda yanlış yazanlara ikaz edersiniz.

Hayır amacım o değil resimde soru işareti aradım durdum daha sonra ünlem olduğunu farkettim tablette seçmek biraz daha zor.

İşletim sistemi wista sanırım ve laptop mu masaüstümü ? Laptop ise güç tasarrufu için onboard kullanıyor olabilir o yüzden hata alabilirsiniz.

windows7 laptop. lenovo g570 Onboard kullanıyor olamaz boşuna koymamışlardır heralde ati radeonu.

Pc onboard dır demedim güç tasarrufu için güç tercihlerinden ekran kartı onboard seçilmiş olabilir dedim.

Pil göstergesine tıklayıp diğer güç seçeneklerine tıklayın açılan pencerede gelişmiş güç ayarlarından grafik ekran artı ile ilgili olan ayagı bulup pilde ve şarda kısımlarını maximum performans olarak seçin daha sonra masaüstüne sağ tıklayıp grafik ayarlarına tıklayın ve yüksek performanslı gpu seçeneğini aktif edin.

Yukarı Alt