Idea 2 Gundur beklıyom ama yardım eden yok exrtraloobun kardesılıgı bumu bırı el atsın yaw allah rızası ıcın zordurumdayım kota yı mahfettı bu yuzden sro
hmm hmm hmm hmm

Kusuruma bakmayınız şimdiden...Bu ekran kartı güncelleme olayı pc nin oyun esnasında donup kalmaması içinmi acaba?çünkü o sorunu yaşıyorumda server kalabalık oldugunda...birde ekran kartı özelliğinin ne oldugunu pc nin neresine bakıp öğrenirim..Teknolojik cahillik başa bela kahvekeyfi popcorn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran kartı güncellemesi ekran kartı chipset üreticileri tarafından oyun performanslarını arttırmak için her ay düzenli olarak yaparlar bu yüzden sizlerde kaliteli ekran kartı kullanıyorsanız bunları düzenli olarak takip etmek zorundasınız. ekran kartı güncellemesi veya kurulması görüntünün daha kaliteli olması içindir.

ekran kartı ve pc bileşenlerine bakmak için everest isimli programı indirip görebilirsin Cool

Teşekkür ederim extra...bu everest dediğimiz prg.inndir comdan falan bulabilirmiyim? yada nereden bulabilirim...?

ben silkroadun sitesindeki ekran kartı sürücüsünü indirdikten sonra ekran kartı sapıttı onun yerine en son güncel versiyonunu kendi sitesinden indirdim. ekran kartı deli çalışmaya başladı.

lotuss demiş ki:
Idea 2 Gundur beklıyom ama yardım eden yok exrtraloobun kardesılıgı bumu bırı el atsın yaw allah rızası ıcın zordurumdayım kota yı mahfettı bu yuzden sro
hmm hmm hmm hmm
ben hıc kullanmıorum SRO nun verdıgı sacma sapan driverları.

senin durumunda olan kişilere genel tavsiyem
1 sp2 kurmayin
2 windows guncellemesı yapmayın
3 ekran kartının kutusundan cıkan cd dekı driveri kullanın

nadiren hata verir sadece oyun grafıklerını tam olarak goremezsınız o kadar illaki sro nuun verdıklerını kullanmak zorunda deılsınız.

silkroad neden açılmıyo bunu bilen varmı belkide sadece bizde açılmıyo ama bunu bilen varsa lütfen cevap yazsın

-Resim Silinmiş.
yaw ekran kartını guncelliyom bu kısımda takıldı kaldı 20 - 25 dk dır aynı şekilde duruyo
bekliyeyim mi yoksa restart atıp yeniden pc açsam guncellenmiş olur mu

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

NiGHTMaRe_

Öğretiyorum
arkadaşlar benim ekran kartım ati radeon xpress 200 series ben giriyom atinin sitesine ama benim ekran kartının güncelll driverını bulamadım acaba bulabilen birisi buraya linkini koyabilirmi şiömdiden teşekkürler güncel olursa çok ii olur :?!!!

Ekran kartıyla ilgili pc yi alırken Cd de veriyorlar.Acaba o cd den ekran kartı güncelleniyormu?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mehmet125 demiş ki:
Ekran kartıyla ilgili pc yi alırken Cd de veriyorlar.Acaba o cd den ekran kartı güncelleniyormu?
evet onunla güncelleniyor lakin o cd aradan 1 ay geçince güncelliğini kaybediyor bu yüzden firmalar sitelerinden güncel driver ları devamlı olarak yayınlıyorlar.

extraloob demiş ki:
mehmet125 demiş ki:
evet onunla güncelleniyor lakin o cd aradan 1 ay geçince güncelliğini kaybediyor bu yüzden firmalar sitelerinden güncel driver ları devamlı olarak yayınlıyorlar.
Denemiştim olmadı sebebini öğrendim daha iyi oldu.Eski bilgisayarlarda güncelleme bu kadar sık olmuyodu kafan estiği zaman bakım yapıyordun.Ama bu yeniler tam başa bela.Sürekli ilgi istiyorlar.

Yukarı Alt