1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ekran Kartı Fazla Isınıyor

1. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar bnm ATI Radeon X1300/1600 sreisini 512 lik ekran kartı var fakat hem antalya kosulları hemde ekrankartının altındakı TV kartı filan ekran kartı ısınıp recowery hatası verıo :( ekrankartına doğru bi fan taktım bide kendi fanı var 2 fan ama yınede ısınıyor zaten fan sıcak üflüyor hava sıcak bide üstüne bi soğutucu demirlerden koysammı die düşünüyorum ama karta zarar verebilir die korkuyorum size ne yapıp kartı soğutabilriim ?

2. DemonBoy

DemonBoy Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş çok çalıştırma pc yi ana kartı yakarsın pahalıya patlar bilgisayarının yanındaki demir kapatıcılarından birini çıkar yanı boş kalsın biraz havalansın bide fan sayını biraz çoğalt dicem ama 2 fan varmış dediğimi bi yap düzelmesse pm atarsın :thumbsup:

3. BoOoOS

BoOoOS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc donanım
    Kasanın kapaklarının birisini acarsan eger toz toplar içine kasa ve bozulmaya yol acar sen yanına bir vantilatör al hem sen serinle hem kasa.

4. SroKopat

SroKopat Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekran kartına doğru diyorsun ama nasıl? kasanın yan kapağına mı taktın yoksa ekran kartının altına (soğutucu demirine) bakacak şekilde mi?

5. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorun çözülünce konuyu unuttum k.bakmayın :D Öncelikle pc nın tüm kapakları açılıdır 2 fan pc nın arka tarafından değişik bi yolla tutuludur.Artık hata vermiyor.Ama yinede aşırı sıcak üstüne bişeyler koymayı göze alamadım :D Hepinize yinede teşekkürler :D