Sıra geldi direksiyon sınavına hadi hayırlısı nese: pray:

Demiştik.. ve bir hafta önce girdim, geçmişim.. nese:

Herkese benden baklava
:twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CehenneT demiş ki:

Sıra geldi direksiyon sınavına hadi hayırlısı nese: pray:

wowww başarılar ve tebrikler canımcım şimdi direksiyon sınavına girersin sonrada ehliyeti cebine indirirsin sonra gelsin trafik canavarı ahahah aramıza hoşgeliyorsunnn :muck: :mrgreen:

Irony Of Fate demiş ki:
Xanthos demiş ki:
hayırlı olsun. 23 yaşına kadar bekleyip de E alsaydın keşke :)
Ben E ehliyeti 20 yaşı doldurduktan sonra alınıyo biliyordum.Yaş sınırı 23 mü E ehliyet için?
Bu arada tbrklr bro :wink1:
Ben E alacağım zaman 23 e kadar beklemiştim. Şimdi değişti mi herhangi bir bilgim yok. Yönetmelik,kurallar değişmiş olabilir

Ben direksiyon sınavına 2001 senesinde girdim herkez diyordu bana aman ha 3. vitesi geçme bende kendimi ona göre şarladım tabi bindik arabaya yanımda hoca var 2 adet görevli var ben basıyorum biraz gaz verdim tabi 2,3 derken araba 4 istiyo ben hala 3 teyim araba tabi bağırmaya başladı bende normal kullanıyom az gazı keseyim dedim arkadan görevli diyor olum neden vitesi 4 atmıyorsun bende dedim atayım 4 de yeni bir hız canavarı doğuyor diye vermeyin ehliyeti demi heyecanla adamlar bir gülüştü makara tukara aldık ehliyeti. makara: makara: makara:

Xanthos demiş ki:
Irony Of Fate demiş ki:
Xanthos demiş ki:
hayırlı olsun. 23 yaşına kadar bekleyip de E alsaydın keşke :)
Ben E ehliyeti 20 yaşı doldurduktan sonra alınıyo biliyordum.Yaş sınırı 23 mü E ehliyet için?
Bu arada tbrklr bro :wink1:
Ben E alacağım zaman 23 e kadar beklemiştim. Şimdi değişti mi herhangi bir bilgim yok. Yönetmelik,kurallar değişmiş olabilir
Yeni baktımda C,D ve E ehliyet için 22 yaşını bitirmiş olmak gerekiyormuş.

RiqueLme

Bilgiliyim
Direksiyon sınavında arabayı 1e takıyom diye 3 e taktıgımı hatırlıyorum.
oradan puan kırdılar 2-3 sinyal vermedim galiba oralardanda kırıldı 90 alıp gecmiştim.
Ama cok heyecanlı bir tipim elim ayagım dolandı resmen sag ayagım titriyor heyecandan arabanın hızını sabit tutamıyordum :D
öyLe böyLe 30.12.2008 den beri ß cLass ehliyetim bulunmakta :)
çucuk Aklı 18 oldun ya hemen git kendine ait ev tel al ehliyet al internet baglat 20 yasına gel işsiz kal baba faturaları ödermisin ltfn :D

Yukarı Alt