Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10urhan demiş ki:
NPC SoN items FTW ^^ moblardan düşen sonlara verilen paralara yazık weponlar hariç. Gir tomba seti diz^^

ama öyle kolay değil ki lvl 110dan sonra ancak o setler dizilir ki onlarda pek iş yapmayacak roc itemler çıkınca kısacası şu an ki sonlar harika ^^

extraloob demiş ki:
nurettinyasar demiş ki:
valla sıcak sıcak yenı rev6 da gordum revden daha hızlısınız :D
tebrık ederim
bıde bunları alabılmek ıcın bı ozel seyler lazımmıs galıba nasıl ve nerden bulabılırız bunları bunlar hakkında bılgılendırme yapabılırmınız

firavunun mezarından çok çok zor düşüyor ama tapınaktan her operasyonda 4-5 tane düşüyor bu yüzden 100 kere girseniz tamamdır tüm seti dizersiniz.

i love u :beer:

Yukie demiş ki:
Bide 7/24 açık bir arena olsada, parti halde ...vs takılabilsek

Bir capture var 2 saatte 1
Birde 2 haftada 1 FW var.

Bunun dışında SRO'da eğlence yok (not: Kervancılık tarih oldu oyunda,yavan pvp'nin anlamıda yok)

105+ Templa da Thief vs hunter yapabilirsin pt halinde istersen tek 7/24 artı uniq ^^

okan abi bak üstüm full nova +5... Şimdi egypt immortality normal set alıyorum Sana güvenerek :D.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
al kuzum al hiç kaçırma sakın ayrıca dress giymene gerek kalmayacak kendisi parlıyor 8)

Merhaba okan bey, Bu destruction set ile immortatily set arasında farkı anlıyamadım ben açıklarmısınız?

silver coin immortaly setde immortal sınırsız diyenler vardı gerçekcen varmı böle bişey?

Yukarı Alt