Mojito

Türkiye genelinde internet üzerinden bir imza kampanyası başlatmış bulunmaktayız.Ezilen, her türlü psikolojik şiddete maruz kalan öğrencilerin sesine destek olmak için sadece 10 saniyenizi ayırarak bize destek olabilirsiniz.

ilk okulda şiddete hayır ama lisede gerekli be hacım :D

Advance

Dayak yemesinler sonra şımarıklık hat safhada... Desteklemiyorum ben.Ha dayaktan kastım bir tokattır daha fazlası değil ama tokat atan öğretmeni işten atıyorlar artık...

benim 1. sınıf karnemde 3 tane 1 var o zaman lar ne kadar da yaramaz olsakta dayak yemeyi hiç bir zaman haketmedik ne ben ne başkası onun için şiddete heryerde hayır :D

Takımı
Seçiniz...
Bizim okul öle lanet bir okul ki öğretmen olsam her gördüğümü sopadan öldürürdüm açıkçası okulda kapıları kopartıyorlar yanlış duymadınız kapıların her gün bir parçasını kırıp bildiğin menteşeden söküyorlar. Bizim okul meslek lisesi aslında ben teknik lisedeyim fakat meslek lisesi içinde bizim bölüm, ne kadar it kopuk varsa toplamışlar okula ailesi resmen evde durmasın diye okula göndermiş desem yeridir. Tabi dayak atılacak konu vardır atılmayacak konu vardır.Saygısızlık diz boyu öğrencilerde.

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Bizim okul öle lanet bir okul ki öğretmen olsam her gördüğümü sopadan öldürürdüm açıkçası okulda kapıları kopartıyorlar yanlış duymadınız kapıların her gün bir parçasını kırıp bildiğin menteşeden söküyorlar. Bizim okul meslek lisesi aslında ben teknik lisedeyim fakat meslek lisesi içinde bizim bölüm, ne kadar it kopuk varsa toplamışlar okula ailesi resmen evde durmasın diye okula göndermiş desem yeridir. Tabi dayak atılacak konu vardır atılmayacak konu vardır.Saygısızlık diz boyu öğrencilerde.
Bizim okulun yanında abaza diye anılan bir meslek lisesi var aynen dediğin gibi toplamışlar tüm it , çakalları öyle bir okulda dövmeyecende ne yapcan

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir !

Takımı
Besiktas
benim kardesim okuyor simdi orta okul bir ogretmen ona el kaldiricak olsa sulalesinin ellerini bir taraflariyla degistirirm. kesinlikle karsiyim, imzami attim

bir çok kişi dayak atılmalıdır diye düşünüyor. fakat artık yeni nesil ile eski nesil bir değil önceden eti senin kemiği benim hatta kemiğide senin deniliyor fakat şimdi sen lise 1-2-3-4 e giden bir genç`e vursan bu gencin gururu incilir. Okullarda öğretmenlerin hakaretleride cabası.

bu boru ile hayvan`a bile dayak atılmazken bizim okulda bu boru ile dayak yiyen arkadaş vardı. sadece duvardan atladı diye.

Windy

Dayakla eğitilecek tek canlı hayvandır ki ona bile dayak atanlar hayvandan farksızda neyse. İnsana tokat atmak ki tokat kime atılır biliyorsunuz,bilmiyorsanızda öğreteyim. Dayağa kesinlikle karşıyım. Üniversitedeyim ve bugüne kadar tek bir öğretmenden dayak yemedim. Annem babam beni dövmemişken öğretmenin beni dövmeye hiç mi hiç hakkı yok. Madem sabırlı bir insan değildi o zaman öğretmenliği seçmeseymiş. Yani sonuç şu ki,bana tokat atacak insanın sülalesini pompalarım makara:

ps: eğitimde şiddete karşı olmayanlar ahırlarınızdan çıkın. güzel bir hayat var dışarıda
ps2: üslubum hakkında kimse yorum yapmasın,bu konuda nasıl böyle konuşabildiğinizi anlayamıyorum.

Advance

Bu mesaj Windy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Windy demiş ki:
Dayakla eğitilecek tek canlı hayvandır ki ona bile dayak atanlar hayvandan farksızda neyse. İnsana tokat atmak ki tokat kime atılır biliyorsunuz,bilmiyorsanızda öğreteyim. Dayağa kesinlikle karşıyım. Üniversitedeyim ve bugüne kadar tek bir öğretmenden dayak yemedim. Annem babam beni dövmemişken öğretmenin beni dövmeye hiç mi hiç hakkı yok. Madem sabırlı bir insan değildi o zaman öğretmenliği seçmeseymiş. Yani sonuç şu ki,bana tokat atacak insanın sülalesini pompalarım makara:

ps: eğitimde şiddete karşı olmayanlar ahırlarınızdan çıkın. güzel bir hayat var dışarıda
ps2: üslubum hakkında kimse yorum yapmasın,bu konuda nasıl böyle konuşabildiğinizi anlayamıyorum.
Görüşün farklı olabilir diye başka birini küçük görmek, onlara hakaret etmek hakkın değil malesef, böyle bir üslupla söylediğin şeyler doğru olsa bile saygım olmaz sana, insansan insan gibi konuşacak insan gibi anlatacaksın derdini.

Windy

Lütfen bana saygın olsun, küçücük çocukları döven hocalara saygı gösteren insan bana saygı göstermesede olur. Ben istediğim konu üzerinde istediğim şekilde yazı yazabilirim, mesleğim benim bu. Satılmış insanlardan değil kendi görüşlerini özgürce ifade edebilen kişilerdenim. Hangi konuda ne şekilde olduğum gayet ortada.

ben üniversite mezunuyum hiç dayak yemedim. dayagi hak edecek hiçbir şey yapmadım. ilk okulda öğrenciler usludur öğretmene saygısızlık edemezler ama lisede bu böyle değildir. Bunun böyle olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. 64yaşında çalışmak zorunda olan hocamin ceketine arkadan sakız yapıştıran hayvanlar gördüm. sinirlenince gözünde görme bozuklugu oluşan bir hocayi sinirlendirmek için elinden geleni yapan hayvanlar gördüm. Sınıfın ortasında 5 6 hayvanın bir öğrenciyi rızası olmadan tutup havaya havaya firlattiklarini sonra yere dusurup elindeki anahtarligin çenesine girmesine neden olduklarını ve diğer kolunun dirsekten kırılmasına neden olduklarını gördüm.

Eğer dayak hayvanlar için ise ben çok hayvan gördüm dayakla uslanmayan çünkü onlar hayvandan daha asagiydilar. ilerde bir gün öğretmen olursanız sabrın nereye kadar sinanabilecegini öğrenirsiniz.

Windy

Kimse kusura bakmasın 64 yaşında emekli olmayıp çalışmak zorunda olması devletin suçuysa eğer devlete tepki koymayı bilecek bu halk, üniversite mezunu onbinlerce öğretmen adayı boş geziyor veya bambaşka işler yapıyor. Öğretmen bu tarz şiddete maruz kalıyorsa onun yapması gereken onu dövmek değil onun hakkında yasal işlem başlatmaktır. Dayakla kimseyi eğitemessin, döverek dahada tahrik edersin. İlk yumruğu ringte yediğim zamanlarda her zaman daha çok öfkelendim. Bu böyledir.

Advance

Windy demiş ki:
Lütfen bana saygın olsun, küçücük çocukları döven hocalara saygı gösteren insan bana saygı göstermesede olur. Ben istediğim konu üzerinde istediğim şekilde yazı yazabilirim, mesleğim benim bu. Satılmış insanlardan değil kendi görüşlerini özgürce ifade edebilen kişilerdenim. Hangi konuda ne şekilde olduğum gayet ortada.
Hiçbir şekilde bana benim görüşümden dolayı hakaret edemezsin, görüşünü istediğin gibi yaz ama haddini bil.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
ben üniversite mezunuyum hiç dayak yemedim. dayagi hak edecek hiçbir şey yapmadım. ilk okulda öğrenciler usludur öğretmene saygısızlık edemezler ama lisede bu böyle değildir. Bunun böyle olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. 64yaşında çalışmak zorunda olan hocamin ceketine arkadan sakız yapıştıran hayvanlar gördüm. sinirlenince gözünde görme bozuklugu oluşan bir hocayi sinirlendirmek için elinden geleni yapan hayvanlar gördüm. Sınıfın ortasında 5 6 hayvanın bir öğrenciyi rızası olmadan tutup havaya havaya firlattiklarini sonra yere dusurup elindeki anahtarligin çenesine girmesine neden olduklarını ve diğer kolunun dirsekten kırılmasına neden olduklarını gördüm.

Eğer dayak hayvanlar için ise ben çok hayvan gördüm dayakla uslanmayan çünkü onlar hayvandan daha asagiydilar. ilerde bir gün öğretmen olursanız sabrın nereye kadar sinanabilecegini öğrenirsiniz.

Windy nin dediğine katılıyorum . Devlet emekli yapmış artık onu . bu durum devletin düşünmesi gerekir . Onlarca açıkta kalan öğretmen varken okullarda emekli öğretmenler var. ben kötü birşey demiyorum gerçekten ülkemizin durumu belli ama artık gençlerin önünü açmak gerekir. 64 yaşında yıllarca eğitime gönül vermiş birisi artık dinlenmesi gerekir . gençlerle uğraşamaz .Devlet bunları düşünmeli.

Windy

Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Windy demiş ki:
Hiçbir şekilde bana benim görüşümden dolayı hakaret edemezsin, görüşünü istediğin gibi yaz ama haddini bil.
Seninle tartışılmayacağı belli olduğuna göre konuyu burada kapatıyorum. Sokak ağzından çık önce sonra gel yazışırız :beer:

Yukarı Alt