1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Efsanenin sonu

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sambacı'yı almak isteyen Palmeiras'ın futbol direktörü Pescarmona, "Alex'le konuştum. F.Bahçe'ye ayrılma isteğini iletmiş" dedi
    Attığı goller, yaptığı asistler ve lider kişiliği ile Fenerbahçe tarihine geçen Alex de Souza ayrılık kararını verdi... Sezon sonunda sitecek sözleşmesini uzatmak konusunda kararsız olan Brezilyalı yıldız son günlerde yaşanan gelişmeler sonrasında gemileri yaktı.
    YÖNETİME KIZGIN
    Menajeri Juan Figer'in görüşme talebinin yönetim tarafından geri çevirmesine çok sinirlenen Alex'in teknik direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı sorunların da etkisiyle ayrılık kararını aldığı belirlendi. Sezon sonunda Alex'i kadrosuna katmak isteyen Palmeiras'ın futbol direktörü Wlademir Pescarmona da Alex'in Fenerbahçe'den ayrılmak istediğini Brezilya basınına açıkladı.
    EN BÜYÜK HAYALİMİZ
    Radio Globo'ya konuşan Pescarmona, "Alex'le telefonda görüştüm. Fenerbahçe yönetimiyle görüşüp ayrılma isteğini iletti. En büyük hayalimiz onu yeniden Palmeiras forması altında görmek" dedi. 33 yaşına gelen Alex'i yeni sezonda kadroda düşünmeyen Fenerbahçe yönetimi de bir süredir Ronaldinho ile temaslarda bulunu

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Aaah Fenerbahçeyi 25 yaşından beri omuzlarında taşıdı.. Alex'in gitmesi bütün Fenerlileri çok üzecektir...