Cryolite demiş ki:
KwT yanlış bilmiyorsam eski bir greece oyuncusu.. salağın önde gideni :mrgreen:

eğer o ise gerçekten global yapılacak bir adam değil
adam artı uzmanı yap artı 15 ondan sonra konuş salakmış falan diyon

gerçekten helal olsun çok büyük bi başarı +13 yapmak ben en yüksek +8 yapabildim:D phy %100 yap en yakın zamda onu

EliteTurk

Aileden
İnsan petrol kralı olunca +15 den aşagı takılmıyor biz yaya giderken adam uçarak sınırları zorluyarak oynuyor oyunu.. :oldie:

SoGood demiş ki:
Bu adamla bir aralar aynı uniondaydım.Adam skin ve bless buffları almıştı.Saldık hotan kapısının oraya.Resmen koruyan guild.Full yatır batır atıyordu.Wizler zerkle dalıyordu ama ne çara
Adam 1 vs guild yapmıştı :D

Ps:Ben görünmezdim .Sbot saolsun yatmıştım tabi makara:
Evet o yüzden guildiyle gidip tek başına HCOdan kaleyi alıyor :D Abarttıgınız adamı Masterofroc MasterofLord yerden kaldırmıyordu.

Bilmeyenler warsa söliyim bu Silah B Class Adv iLe +13 'ten 15 yapıLmıstır...^^ bi ara KwT quiLdnde olan biri olarak bnu rahatLıkla söleye bilirim...^^ qercekten dehşet bişy ama..xD

ben _OrJiN_ nepTunden oLan warsa beLqi tanır..

Bug'la fln alakası yok zaten qordqnz qbi B class adv'nin kullanıldqı belli oluyor.. adam cok uzn süre uqrastı + basmak icn SunSagari'nin yani tolga abinnde +11 sun bow KwT'ninde +11 sun bow wardı .. LORDTURKS_ we REALCRANK_ diye charları wardı bilen warsa... KwT +12 yaptı .. bi ara paTLamıstı +5 ile qeziyordu snra +13 yapıp adv iLe +15 yapTı.. Temiz bi iş..xD

Yukarı Alt