Lord_Sniper demiş ki:
KwT sunsagari guildini kazıklamış tüm savaş parasını alıp kaçmış :D
O olay çok farklı ben UglyBetty tolga abinin guilddeydim aziz falan olayı bilmediğiniz için yanlış yargılara kapılmayın lütfen.
Ps=Aziz +15 yapalı 2 ay oldu yeni resim vermiş xD hahaha
Bugda basıyor + bugı var söylediğine göre.

Bu arada aziz coca coladan nefret eder geçen coca cola diye bir char açtım gıcıklıgına pk olmaya çalışıyordum.Tam bir pepsici :D

KwT yanlış bilmiyorsam eski bir greece oyuncusu.. salağın önde gideni :mrgreen:

eğer o ise gerçekten global yapılacak bir adam değil

LegendMaster demiş ki:
MetoveR demiş ki:
Bi aralar + basma bugu vardı abartan tabi yok oldu bu adam +13 bırakıp +2 basmış olmasın ^^
Bu adamın bastığı + bu aralar deildi bu bowu 6 ayda bastı kaç kere yakarak bir bug sonucu bastıgını sanmıyorum. :wink1:
6 Ay mı o kadar elixir kullansa zaten silah durability çıkardır ^.^

Yanılmasam Phoenixtede Çharı vardı ARMY Phoenixte Oynuyorum Yanılmasam Army İle Konustugumda Bana KwT benim çhar dedi Phoenixteki Çharındada sun +10 blade sun +10 shield War ^^

hatırlıyorum rome serverinde constantine'den cerb'e koşuyordum, 100k demişti. vermemiştim. sonra vereyim dedim bir baktım ki oyundan cıkmıs.. sanırım sizin server'a geçmiş. helal olsun ^_^

EliteTurk

Aileden
MetoveR demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
MetoveR demiş ki:
Bi aralar + basma bugu vardı abartan tabi yok oldu bu adam +13 bırakıp +2 basmış olmasın ^^
Bu adamın bastığı + bu aralar deildi bu bowu 6 ayda bastı kaç kere yakarak bir bug sonucu bastıgını sanmıyorum. :wink1:
6 Ay mı o kadar elixir kullansa zaten silah durability çıkardır ^.^
Adam sen ben gibi oynamıyorki bu oyunu tam teczizat oynuyor SS de bile görüyorsun üstünde 2 bil e yakın parayla dolaşıyor Nova kalkanı var kiyafetlere daha girmedim girsek çıkamayız işin içinden SS in tadını çıkartalım. 8)

Bu adamla bir aralar aynı uniondaydım.Adam skin ve bless buffları almıştı.Saldık hotan kapısının oraya.Resmen koruyan guild.Full yatır batır atıyordu.Wizler zerkle dalıyordu ama ne çara
Adam 1 vs guild yapmıştı :D

Ps:Ben görünmezdim .Sbot saolsun yatmıştım tabi makara:

EliteTurk

Aileden
SoGood demiş ki:
Bu adamla bir aralar aynı uniondaydım.Adam skin ve bless buffları almıştı.Saldık hotan kapısının oraya.Resmen koruyan guild.Full yatır batır atıyordu.Wizler zerkle dalıyordu ama ne çara
Adam 1 vs guild yapmıştı :D

Ps:Ben görünmezdim .Sbot saolsun yatmıştım tabi makara:
makara:

Yukarı Alt