Kusura bakma ama o ToXiC benim ve sana küfür etmedim küfür ettim evet bana edenlere ettim bende savasamadım banada hata verdi Ayrıca biz ezmedik unionumuzdaki guild ezdi :wink1:

ironEyE demiş ki:
Crown demiş ki:
erdione demiş ki:
Anatolian la unionuz ne olmus ve gururda duyuyoruz bugun biraz ezildiniz ama kusura bakmayın :P
Bas bas bağırıyoruz nWo ile gw yapın diye hiçbiriniz yanaşmıyorsunuz.

30 vs 10 kişiyle size o kadar direndik, 3.5 k fark atabildiniz, hala yendiğinizle övünüyor musunuz ? Yazıklar olsun ...

Zaten size anca 15 üyesi olup maximum 5 i online olan guildlere gw teklif etmek yakışır.

Bu konu burada daha fazla uzamasın lütfen :rolleyes1:
Tamam bro uzatmayalım.Daha fazla sinirlenmeden uzayalım buradan...
tmm haklısın uzatmanın bi manası yk bro

ToXiC yürütemiyor guildi anca kasıp kasıp oyundan cıkıyor o kadar. Adam akıllı ilgilendiği yok. Memnun kalmadım. Masterlık işini yapamıyor arkadaş . Bu guild ilerlemez böyle söyliyim. ToXiC sayesinde 3 gün guild cezası aldım bugun. Adama diyorum guildden çıkmak istiyorum oyundan cıkınca atarmısın , adam inadında oyundayken attı . Yani adam gibi ayrılmak istiyorum diyorum sebep veriyorum amacın ne ToXiC sana sesleniyorum sorununmu var =?

Kai

olduser
kinginimin demiş ki:
erdione demiş ki:
Evet sorunum var bunu buraya tasımada oyunda görüs benle
Yaptığın çok ayıp.İnsan gibi at demiş.Sen başka türlü cevap vermişsin.Efendi olmadığın anlaşılıyor.Acıyorum sana :)
Yoo,aksine onur çok iyi bir çocuktur,kerem sen bşy yapmışsndır seni gidi seni :D

açıklamalarını çok beyendim lwl sınırıda yoq ise bir üyelik alabilirsem gelmeyi çok isterim.Tabi banada yer varsa

sonkahraman9 demiş ki:
açıklamalarını çok beyendim lwl sınırıda yoq ise bir üyelik alabilirsem gelmeyi çok isterim.Tabi banada yer varsa
Evet yerimiz var dyunda aktiv olan herkeze kapımız acık

Yukarı Alt