Eet! HercuLesin ilk düğünü! İTİRAF EDİYORUM: Onu Çok Sefiom...! Ona bütün +11 ler bütün Sosunlar feda olsun! Ben onu 70LvL +11 Full Blue SOSUN Spear dan daha çok sefiom abii... Eflenme tekLif ettim az ewweL. KabuL etti EfLenioz........
Damat : LaNCeLoT
Gelin : NERWAGUS

Takı tören tarihi yakında açıklanacaktır! Sosludan aşağı kurtarmaz! SOSSUZ gelen takılar NPC ye satılacaktır :lol:

TÜM HERCULES DAVET EDİLECEKTİR DÜĞÜNÜMÜZE.... !

Selametle!...

gelin evi naz evi!! Onu rahatsız etmeyelim! Henüz aşkımızı dünya ile paylaştıgımdan habersiz galiba :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

NUKECİ İMAM !!! BAYILDIM SANA :lol: extrabeer

GaLaHaD demiş ki:
gelin evi naz evi!! Onu rahatsız etmeyelim! Henüz aşkımızı dünya ile paylaştıgımdan habersiz galiba :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

NUKECİ İMAM !!! BAYILDIM SANA :lol: extrabeer
kıydıktan sonra abı gonlunden ne koparsa artık ıllakı sos olacak dıe bıse yok 10k bıle olur

bu ewlilikte sakatlık olur gelin damattan daha guclu :lol::D bence damat a sos lasım:D

tan

rank8
GaLaHaD demiş ki:
Eet! HercuLesin ilk düğünü! İTİRAF EDİYORUM: Onu Çok Sefiom...! Ona bütün +11 ler bütün Sosunlar feda olsun! Ben onu 70LvL +11 Full Blue SOSUN Spear dan daha çok sefiom abii... Eflenme tekLif ettim az ewweL. KabuL etti EfLenioz........
Damat : LaNCeLoT
Gelin : NERWAGUS

Takı tören tarihi yakında açıklanacaktır! Sosludan aşağı kurtarmaz! SOSSUZ gelen takılar NPC ye satılacaktır :lol:

TÜM HERCULES DAVET EDİLECEKTİR DÜĞÜNÜMÜZE.... !

Selametle!...
Ulan Allah İyiligini Versin DW Önündeydim Bakıyom LaNCeLoT Bişiler Yazıyo Anılda Yanındaydı Onları İzliyodum O Arada Q8 gördüm Ona Giriştim ama LaNCeLoT Ordan Bana Bagrıp Duruyodu K.Bakma cvp Veremedim O Ara Q8 i Yere Sermiştim hmm

tan

rank8
1. Hedefim 1Lowe ama O Askerde Gelsin Hele Pişman Olçak Beni Kestigine Bu Arada Hayırlı Olsun Allah Mesut Etsin Sizi Başka Nedim :)

( _AwRiL_ ) Ettim AmA Kabul Etmediya Sad

bannedddd

Buralıyım
Leth4L demiş ki:
Benden Nerwoşa Bi Sos Köpe :lol:
Ben de bir adeeettt 8 Deg. Garment Female Sun Hat (duvak yerine kullanabilir) hediye ediyorum. Full blue yaptım ve +7. :mrgreen: :mrgreen:

NERWOŞ'un son hali (10 dk önce çekildi):
Not: Kafasına takmış olduğu Garment Female Sun Hat (duvak) benim hediyemdir. :mrgreen:
duvak_modelleri.jpg

bannedddd

Buralıyım
tan demiş ki:
1. Hedefim 1Lowe ama O Askerde Gelsin Hele Pişman Olçak Beni Kestigine Bu Arada Hayırlı Olsun Allah Mesut Etsin Sizi Başka Nedim :)

1Love erkek yaf. :mrgreen: :mrgreen:

tan demiş ki:

hehe senle ewlenilirmi laaa abazanın tekisin 1 gunde parcalarsın charımın acılmamıs goncasını:D:D

bannedddd

Buralıyım
handenaz demiş ki:
tan demiş ki:

hehe senle ewlenilirmi laaa abazanın tekisin 1 gunde parcalarsın charımın acılmamıs goncasını:D:D
Ahduashhfdusafsad. :mrgreen: :mrgreen: Koptum. :mrgreen: :mrgreen:

ZUahahahhahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: GeLinLikte Yakışmış ALLAHIMA!!!

GüLmekten ağLıyoruz Burda Ben Ve LanceLot :lol:

ALLAH BeLamızı Versinki Bu Kadar güzeL geLin Çıkıcağını Tahmin Etmiyordum NERWOŞ'un EsmerLeşmiş Bu Ya :mrgreen: :mrgreen:

Ha Bide Arkadaşın Sos'a İhtiyacı Yoktur.. Daha Öncede BaşkaLarınada yaptı BELİ SAĞLAMDIR!!!!

tan

rank8
handenaz demiş ki:
tan demiş ki:

Oha Ya O Kadar da Degil Ruslar Sğolsun Görüşüyoz Onlarlar Sen Merak Etme Sana Bişey Yapmaz Sadece Gıdıklar :lol: mucX

tan demiş ki:
handenaz demiş ki:
tan demiş ki:

Oha Ya O Kadar da Degil Ruslar Sğolsun Görüşüyoz Onlarlar Sen Merak Etme Sana Bişey Yapmaz Sadece Gıdıklar :lol: mucX
git yau senle aynı serverda bile olmam bundan sonra sana ruslardan aıds bulasmıstır kesin artık hercules serverı bombos olur:D:D

Yukarı Alt