Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
morfeux demiş ki:
virüslü yüklemeyin diyen cok kişi var deneyen yok çalıstıran yok Exclamation
morfeux deli etme sende adamı
EVET VİRÜSLÜ fakat bu sofmoddaki dosya calısıoda deli etme be snde

Yapma ya ben sen doğmadan bu sitedeydim!!![/quote]
sitede olmak mühim deil özel kisilikim diosun fakat hala aptal aptal konusmalar yapıyorsun
Benim gıcıma giden o ya daha büyümemissin yada zeka problemin var

bu sana son lafımdır bida senle laf dalasına girmicem hadi güle güle[/quote]
Ulan başka yerden çalıpta siteye koyması olmuyo gülüm kimse Tbot kullanmayı bilmesken ben 100 lerce kişiye Tbot kullanmayı öğrettım...[/quote]

BU DOSyayı kimseden calmadım bunu bulmak biraz mantık ister bununda sizde olmadı cok belli dikkatini cekerim böle bi topic daha önce hic bi yerde acılmamıstır bunuda ilk ben kullanmısımdır yaklasık 2 haftadır kulanıyorum

AnT_NuKeR demiş ki:
TWEETY demiş ki:
bizde zamanında seni sutlamıstık AnT cım... yok illede devam edicem bu davranıslarla milleti kötüleyecem diyorsan devam et yoluna cıkmam seni insan yerine koyup bir dahada konusmam Exclamation
Sen konuşma banada res çekme tamammı konuşucaksan konuşursun konuşmıycksan silrsin msn den olur biter bana buraya gelıpte senı şutlamıştık deme benı siteden şutandıgımda sen member bile degilldin lan mod oldun götünmü kalktı 2 günde bize hava yapıon alırlar ama o havanı bigün beni tanıyan tanıyor Arrow Exclamation
eğer hava yapıyorsam alsınlar havamıda modluğumuda
senin yaptığın hava konusmandaki triplerden belli kimlerle konustuğunu unuttun sanırım, sende zamanında moddun nasıl konusulacağını bilmediğin icin sutlandın yalan diyemezsin senin sutlandığın sırada bende 1000küsür mesajla yine burada millete yardım ediyordum Wink Exclamation
ben burada birşey söylüyorum izah etmeye calısıyorum burada yardımlasmak ve paylaşmak asıl önemli olan karsımızdaki kişiyi tanımak ve ona hak ettiği saygıyı davranmak... mümkün ise ortamdaki havayı anlayıp nasıl gelişebileceğini anlamaya calısmak onu göre davranmak...

yok ben gercekleri söylediğim icin senin baskalarını rencide etmene izin vermediğim icin hava yapıyorsam (yani sen buna hava diyorsun) evet haklısın o zaman hava yapıyorum Exclamation kimseyi ben rencide ettirmem bunuda belirteyim ... :?!!!

TWEETY demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
TWEETY demiş ki:
bizde zamanında seni sutlamıstık AnT cım... yok illede devam edicem bu davranıslarla milleti kötüleyecem diyorsan devam et yoluna cıkmam seni insan yerine koyup bir dahada konusmam Exclamation
Sen konuşma banada res çekme tamammı konuşucaksan konuşursun konuşmıycksan silrsin msn den olur biter bana buraya gelıpte senı şutlamıştık deme benı siteden şutandıgımda sen member bile degilldin lan mod oldun götünmü kalktı 2 günde bize hava yapıon alırlar ama o havanı bigün beni tanıyan tanıyor Arrow Exclamation
eğer hava yapıyorsam alsınlar havamıda modluğumuda
senin yaptığın hava konusmandaki triplerden belli kimlerle konustuğunu unuttun sanırım, sende zamanında moddun nasıl konusulacağını bilmediğin icin sutlandın yalan diyemezsin senin sutlandığın sırada bende 1000küsür mesajla yine burada millete yardım ediyordum Wink Exclamation
ben burada birşey söylüyorum izah etmeye calısıyorum burada yardımlasmak ve paylaşmak asıl önemli olan karsımızdaki kişiyi tanımak ve ona hak ettiği saygıyı davranmak... mü**ün ise ortamdaki havayı anlayıp nasıl gelişebileceğini anlamaya calısmak onu göre davranmak...

yok ben gercekleri söylediğim icin senin baskalarını rencide etmene izin vermediğim icin hava yapıyorsam (yani sen buna hava diyorsun) evet haklısın o zaman hava yapıyorum Exclamation kimseyi ben rencide ettirmem bunuda belirteyim ... :?!!!
Senin gibi insanlarda varmıs saol

A

Anonymous

Guest
M@trix demiş ki:
Yapma ya ben sen doğmadan bu sitedeydim!!!
sitede olmak mühim deil özel kisilikim diosun fakat hala aptal aptal konusmalar yapıyorsun

bu sana son lafımdır bida senle laf dalasına girmicem hadi güle güle[/quote]
Ulan başka yerden çalıpta siteye koyması olmuyo gülüm kimse Tbot kullanmayı bilmesken ben 100 lerce kişiye Tbot kullanmayı öğrettım...[/quote]

BU DOSyayı kimseden calmadım bunu bulmak biraz mantık ister bununda sizde olmadı cok belli dikkatini cekerim böle bi topic daha önce hic bi yerde acılmamıstır bunuda ilk ben kullanmısımdır yaklasık 2 haftadır kulanıyorum[/quote]
Yapma ya onun sfdmodun içinden cıktıgını cümle alem bilio ve 2 tane sofdmodsuz acıldıgını 2 3 salak blimıyorsa benım sorunum degil...

AnT_NuKeR demiş ki:
M@trix demiş ki:

bu sana son lafımdır bida senle laf dalasına girmicem hadi güle güle

BU DOSyayı kimseden calmadım bunu bulmak biraz mantık ister bununda sizde olmadı cok belli dikkatini cekerim böle bi topic daha önce hic bi yerde acılmamıstır bunuda ilk ben kullanmısımdır yaklasık 2 haftadır kulanıyorum[/quote]
Yapma ya onun sfdmodun içinden cıktıgını cümle alem bilio ve 2 tane sofdmodsuz acıldıgını 2 3 salak blimıyorsa benım sorunum degil...[/quote]

1. biliosan koysadin
2. Her boku bilion ozmn nie hala virüs var die ötüon bunun sofmod oldugunu bile bile
insanları rencide etmek hosuna gidio galiba

A

Anonymous

Guest
M@trix demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
M@trix demiş ki:

bu sana son lafımdır bida senle laf dalasına girmicem hadi güle güle
Ulan başka yerden çalıpta siteye koyması olmuyo gülüm kimse Tbot kullanmayı bilmesken ben 100 lerce kişiye Tbot kullanmayı öğrettım...
Yapma ya onun sfdmodun içinden cıktıgını cümle alem bilio ve 2 tane sofdmodsuz acıldıgını 2 3 salak blimıyorsa benım sorunum degil...[/quote]

1. biliosan koysadin
2. Her boku bilion ozmn nie hala virüs var die ötüon bunun sofmod oldugunu bile bile
insanları rencide etmek hosuna gidio galiba[/quote]

Evet gidio senın gibi insanları küçük düşürmekten zevk alıyorum bi sözünmü vardı Question

AnT_NuKeR demiş ki:
M@trix demiş ki:
HAY SİZİN YAPACAGINIZ İSİN MULTİCLİENT DİE AGLIYORSUNUZ KOYUNCADA VİRÜSLÜ DİOSUNUZ ARTİK PAYLASIM FALAN YOK
Çokta tın... :mrgreen:
o zaman neden konusuyorsn hala, ne kadar pişkin biseysin sen anlamıyorum, insan olduğundan birazcık akla ve mantığa sahip olduğundan bile süpheliyim, detective

modların görevleri:
forumda düzeni sağlamak
paylaşım yapmak
yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek
yapılan paylaşımları kontrol etmek vs.vs. diye uzayıp gidiyor...

sonucta ben burada görevimi yapıp elde etmiş olduğum sonucu paylaşıyorum virüslü değil diyorum sende inatla virüslüdür yok söyledir yok böyledir diyorsun... buda senin mantığının sadece insanları rencide etmeye dayalı olduğunu gösteriyor... Rolling Eyes kahvekeyfi

sen birini rencide edince bende görevimi yapıp forumda düzeni sağlamam gerekiyor senin gibi kişiler ne yaptıklarının farkında değil 10- zeka seviyesine sahip kişiler bence bu durumdan dolayı senin gibi düsünüp milleti rencide etmekten zevk duyan kişilerden dolayı bu forum cok değerli kişiler kaybetmiştir... eger senin gibi sahsiyetler varlığını sürdürür ve kendilerine ceki düzen vermezlerse dahada cok kişi kaybedecektir...

2 kişi denedi birisi çalıstırdı birisi çalıstıramadı beklemedeyim kahvekeyfi linki koyuver arkadasım denesin millet :mrgreen: popcorn popcorn popcorn

ya gitti yada banlandı cünkü
Rolling Eyes

pfffffff

Aileden
burda kimseye acıklama yapmak zorunda değilsin TWEETY,
AnT sen hiç adam olmadın olmazsında ,ağzını toparlamayı bilen birisi olsaydın şimdiye admin olmuştun belkide...
burada son söz adminlerden çıkar onlar yoksa son söz benden veya diğer globallerden çıkar eğer bizde yoksak TWEETY den çıkar ,

bu sefer de ban yiyeceksin ama sürekli değil son hakkın kimi tanırsan tanı ok.son şansında sana küfürsüz bol şans.

kimse kimseyi rencide edemez ,rencide eden tarafımdan rencide edilip banlanacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AnT_NuKeR köpeği...Sen adam değilsin olamazsında,4 kere banladım seni hepsinde de af diledin yemin ettin bdaha yapmayacağına ama insan olamamışsın...Bu sefer tedbirimi alacağım...Hesabını direk siteden sileceğim,ki kimse banını açamasın... Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt