1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Edin Dzeko Manchester City'de

1. BlackMamba24

BlackMamba24 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Premier League ekibi Manchester City, Wolfsburg'dan Boşnak golcü Edin Dzeko'yu 32.5 milyon euroya transfer etti.

City, uzun süredir peşinde olduğu 24 yaşındaki Dzeko'nun transferini tamamladı.

Wolfsburg'un 2008-2009 sezonunda Bundesliga şampiyonu olmasında büyük rol oynayan Boşnak golcü, City ile dört buçuk yıllık sözleşme imzaladı.

Almanya kariyerinde 111 maçta 66 gol kaydeden Dzeko, bir yıl önce Mark Hughes'un yerine Manchester City'nin başına geçen Roberto Mancini'nin dokuzuncu transferi oldu.

Premier League kulübü, bu sezon Bundesliga'da 17 maçta 10 kez fileleri havalandıran Dzeko için Wolfsburg'a 32.5 milyon euro ödeyecek.

City'nin bir yıldır kendisiyle ilgilendiğini belirten Dzeko, "ama Wolfsburg beni satmak istemedi. Gazetelerde bir sürü haber çıkıyordu ama nerede oynamak istediğim konusunda benim fikrim netti. Hedefleri böylesine büyük bir kulüpte olmaktan çok mutluyum. City ilk ve tek tercihimdi" dedi.

CNNTURK.COM

Haberin orjinali için alttaki linke tıklayınız

http://www.cnnturk.com/2011/spor/futbol/01/08/manchester.city.dzeko.transferini.bitirdi/602473.0/index.html

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Lakabını taşıdığım adam Cty gittiğine sevindim 8)

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bizim başımıza bela olacak o değilde :P

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

yesinler sizin başınızı ibo var rahat ol sen durdurur onu milli kaptan yüzyılların kaptanı :P

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gününde oldurursa durdurur valla bro bkz. hulk'a sahayı dar etti dragao da :P