Eden Hazard el yakıyor!
Fenerbahçe'nin listesine aldığı iddia edilen, sürati ve üstün tekniğiyle herkesi büyüleyen Belçikalı yıldızın bonservis bedelini, kulübü Lille tam 25 milyon Euro olarak belirledi.

Vaat edilen, ancak son maçta kaçırılan şampiyonluğun ardından hedef büyüten Fenerbahçe, transfer çalışmalarını bütün hızıyla sürdürüyor. Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda dört koldan görüşmelerini sürdüren yönetimin, Belçika’nın yükselen değeri, sürati ve üstün tekniğiyle geleceğin yıldızı olarak lanse edilen oyuncusu Eden Hazard ile de görüşeceği ileri sürülmüştü. Fransa’nın Lille takımında oynayan 19 yaşındaki oyuncunun, 2014 yılına kadar sözleşmesi sürüyor. Sorun sadece devam eden sözleşmesi değil tabii... Kulübü Lille’in belirlediği 25 milyon Euro’luk bonservis bedeli de el yakıyor... Bir de peşinde ünlü ve zengin Avrupa kulüplerinin olduğu düşünülürse, bu miktarın her geçen gün biraz daha artacağı da kesin...

Gözü R.Madrid ve Arsenal’de

Lille alt yapısında yetişen ve Zinedine Zidane’nın ‘geleceğin yıldızı’ olarak nitelendirdiği Eden Hazard’ın hayalleri de çok önemli... 19’luk oyuncu, çocukluğundan beni rüyalarını Real Madrid veya Arsenal formalarından birini giymenin süslediğini gizlemiyor. Hatta bu iki takıma öyle hayran ki, “Barcelona ve İnter gibi takımlarda oynamak da beni mutlu eder, ama Real Madrid ile Arsenal’ın yeri benim için ayrı” şeklinde konuşuyor. Ayrıca yakın çevresine bu dileğinin gerçekleşme tarihi olarak, 2011 yazını işaret ediyor.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunu'da alsak varya genç yıldızlar kadromuzda olacak of offf.

Yukarı Alt