Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar bunu artık hepimiz biliyoruzdur butun oyunlarda illa 2-3 tane salak insan olacak..İşte bunlardan biri de aşağıdaki resimde bnmle diyalogu geçen arkadaştır..

Belirtmek istiyorum Mr47 soydugunu kendisi söyledi ve benide soyacağını belirtti..Ayrıca zamanda tanıdı max 1 hafta diyor..(Beklerim arkadaşım üstüm sun +9 set, 500m nakit param var..)

Seviyesiz konuşmaları oldugu gibi anavratta sövdü ve bot kullandığımı yakalamış ki kim bot kullanmadan 90 oldu..Bot oldugumu rapor edecekmiş..Sanki bende senin hiç resmin yok biyerlerime kadar yolun var istersen GM'nin babasına söyle !!

Neyse bu kadar konuşma yaptıktan sonra bu gerizekalıyı tanıtmak istiyorum..VIP'de oynayan arkadaşlar bu adamı kaale almasın kendisini çok zeki sanıyor..SS çekip burada paylaşmak sonradan aklıma geldi sadece bir SS koyarak belirli bir kısmı sizinle paylaşmak istedim artık karar sizin..İster kanka olun ister düşman ama ben düşman olun demiyorum sadece çok samimi olmayın ve kaale almayın diyorum..Beni de bilen bilir zaten !!

- Resim Silinmiş.

Her zaman beklerim akıllı insan..Git istediğin kişilere ed başvur ve nabarsan yap bişeylerimde değil !!

NOT: Diğer arkadaşlardan konu kirliliği için özür diliyorum ama bu konuyu da belirtmeden geçemezdim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bot kullanan sensin. Mr47 filan soyduğum yok yakamı bırakman için söylemiştim. 1 hafta öncesinden bana globalle hanzo sen hsn(2) güzel bi şekilde küfür ettiniz .. şimdi ağzımı açmak istemiyorum burda sütten çıkmış ak kaşıksın oyunda ise ne kadar laabali ve iğrenç bir adamsın WestCoast olarak herkez senin ne b*k oldunu biliyor. Konuşmanın daha anlamı yok. Beni tanıyan tanıyo zaten.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
merterdoj demiş ki:
Bot kullanan sensin. Mr47 filan soyduğum yok yakamı bırakman için söylemiştim. 1 hafta öncesinden bana globalle hanzo sen hsn(2) güzel bi şekilde küfür ettiniz .. şimdi ağzımı açmak istemiyorum burda sütten çıkmış ak kaşıksın oyunda ise ne kadar laabali ve iğrenç bir adamsın WestCoast olarak herkez senin ne b*k oldunu biliyor. Konuşmanın daha anlamı yok. Beni tanıyan tanıyo zaten.
Akıllı insan bot kullanmayan mı var sende kullandın..Bnm sende SS varsa seninde bende SS var..Mr47 soydum diyen sensin ne kadar yalan ne kadar doğru bilemicem ama dediklerinin arkasında dur delikanlı ol..1 hafta öncesinde sana globalla küfür etmişiz demek ki bişey yaptın..Herkes sana durduk yere küfür etmez !!Bana neden etmiyorlar..Burda sütten çıkmış ak kaşığım evt sanki sen çok farklısın..Toplumda uyulması gereken kurallar vardır..Sizin ahırınızın kurallarını bilmiyorum ama.."WestCoast" ten tanıdıgım birçok kişi var..Globalları okursan WestCoast ve adım beraber anılıyor i love all diye!! Hadi inanmıyorsan WildFucckeR sor anlatsın sana..Evet zaten seninle de konuşan yok cevap yazmana da gerek yok ! Seni tanıyan tanır beni de tanıyan tanır !!!

Bloodiayı tanırım iyi de arkadaşımdır ..
Kendisi hackerlıkla ilgili pek şey bilmez ve mr47 yi soyduğu falan yok ....
Ayrıca sen millete küfretti die laf ediyosun , Hanzoyla penonlarda bana ks yapıp küfür saydırdığını ne çabuk unuttun ...

Benle pm atıp konuşmuyolarmı raffine gülürme beni hergün millete küfür ediyorsunuz sizi hiçkimse sevmiyorki. Şimdi yalan konuşmayalım burda bizim guildten 1 kişi bile sizden haz etmiyo ve hala beni tanıyan , bizi tanıyan diyorsn konuşmada biraz daha yukari çıksana bacıma ettiğin küfürleride siteye koyarsan sevinirim...

Windy

nelerle uğraşıyorsunuz hala ya..Yetmedi size okadar konuşmam.Yazık o globallerime.Hsnda bugün aynısını yaptı sövdü sövdü sustu :wink1: Sonra diyorsunuz neden yabancılar bizi sevmiyor,siz daha aynı millet olarak birbirinizi sevmiyorsunuz yabancılar napsın sizi :wink1: Kendinize gelin toplayın şu beyinlerinizi artık.Sıktınız...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
merterdoj demiş ki:
Benle pm atıp konuşmuyolarmı raffine gülürme beni hergün millete küfür ediyorsunuz sizi hiçkimse sevmiyorki. Şimdi yalan konuşmayalım burda bizim guildten 1 kişi bile sizden haz etmiyo ve hala beni tanıyan , bizi tanıyan diyorsn konuşmada biraz daha yukari çıksana bacıma ettiğin küfürleride siteye koyarsan sevinirim...

O bacılardan biraz daha yulkarı çıkarsan bana avrat sövdüklerini de gösterebilirsin eger öyle bir niyetin varsa..Bizi hiç kimse sevmiyormuş l*n sen oyuna geleli daha 1 hafta olmamıştır !! Kimsin ki bana kafa tutuyorsun yediremiyorsunuz..Hergün kestiğimiz uniq lerin sayısı yok ! Sizin guildden banane..Ben size yaranmak zorunda değilim..Çok biliyorsan git WildFuckkeR'a sor akıllı insan..

Ayrıca Vermillion'da gelmiş hemen konuşuyor isy beklerken arkadaşlarımızı kasmak suç mu ? Koskoca Karakom oyunda zaten 150 kişi anca var..Git sende başka yerde kas..Seninde tehdit ettiklerini biliyoruz ama boşver sen bu arkadaş kadar azıtmamıştın yine !!

WeAre

Buralıyım
RunoRDie demiş ki:
nelerle uğraşıyorsunuz hala ya..Yetmedi size okadar konuşmam.Yazık o globallerime.Hsnda bugün aynısını yaptı sövdü sövdü sustu :wink1: Sonra diyorsunuz neden yabancılar bizi sevmiyor,siz daha aynı millet olarak birbirinizi sevmiyorsunuz yabancılar napsın sizi :wink1: Kendinize gelin toplayın şu beyinlerinizi artık.Sıktınız...
ben sizden 2 tane global atıp özüdliedim bir daha da asla tekrarlamam oyuna başladım psikolojim bozuldu ben ecsro da küfür ettiğimi hatırlamazdım ya neyse gelelim asıl konuya doğru bloodia ile bazı küfürleşmeler oldu bunlar herkezin gözü önünde oldu ama benim o küfürleşmelre karıştığım yalan ben orda sadece ortamı sakınleştirmeye çalışıyodum bu arada bu düşmanlık niye başladı hiç anlamış değişim ben servere başladğım zaman ortalık daha kötüydü günde 50 global atılıyodu herekz ana avrat sövüyodu bi ara durdu bu olaylar guildi sayısı azaldı diye sanırım ama bu iş çözülmicek gibi bundan sonra böyle insanlarla muhattap olmamaya karar verdim zaten biz eski guildimize döndük küfürden uzak rahat arkadaşlık için bizimle dost olmak isteyen herkeze kapımız açık bü güne kadar kimi kırdıysam beni affetsin tek istediğim bu

ps: bügün olaylardan sonra az kalsın oyunu bırakıyodum saolsun arkadaşlar bırakmadı

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tmm arkadaşla özür dileştik..Konu kirliliği için sry..Bizim kimseyle alıp veremediğimiz yok sadece bize dil uzata bizde uzatırız :D

Konu Kilit Please !!

Advance

merterdoj demiş ki:
globaller atılırken bende test acc ile oyundaydım ve ilk küfür dolu globali atan sendin

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tmm arkadaşlar konuyu uzatmaya gerek yokisteyen istediği arkadaşla takılabilir..Hepimiz insaız ve hata yapabiliriz bende yapmış olabilirim ama ona göre ama başkasına göre..Konuyu uzatmaya gerek yok ve böyle bir konu açtıgım içinde özür dilerim..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt