Server
Assos
Takımı
Besiktas
bende de invitalid gibi bişeyler yazdı hatta SS koyiyim bakın doğru mu bilgili arkadaşlar !

Gizli Sorumu yapabilmiş miyim ?

- Resim Silinmiş.

Şifremi değiştirmiş miyim ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
caferc demiş ki:
evet benim :beer: ..

simdi sira geldi beklemeye cogunlugun sifre degistirmelerini bekleyecekler muhtemelen . birde 1 günlük roolback gelirse sasirmam ki gelse süper olacak en son bowu mahvetmistik :D
2 gün gelsin bende weapon elixirlerimi ve paramı istiyorum :mrgreen:

150 m gitmişti 55 mi 60 mı ne elixir harcadım +5 yapcam diye +2 de kaldı :D

Raffine soruda bir hata var sanırsam hatalı soru diyor.

raficim olmamis question answer kisminda hata var ki sonraki pencere olmasi imkansiz :) gecici sifreyi o gelen uzun id listesinin oldugu yerden bakiyosan olmuyo tek senin id ye ait sifrenin oldugu mail gelmis olmasi gerekiyo onla yaparsin ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
caferc demiş ki:
raficim olmamis question answer kisminda hata var ki sonraki pencere olmasi imkansiz :) gecici sifreyi o gelen uzun id listesinin oldugu yerden bakiyosan olmuyo tek senin id ye ait sifrenin oldugu mail gelmis olmasi gerekiyo onla yaparsin ..
Ewt şimdi gördüm sadece bnm ID PW olan bir mail daha var..Onunla deniyim..Teşekkürler cafer abi.. :headbang:

WeAre

Buralıyım
ya inş gelmez okadar farm dakastım %3 xD 3 saatim gitti ya ma bow daha önemli gelir inş

WeAre

Buralıyım
cafer abi benim bi arakdaşa alırken _ kabul etmiyodu koymadık şimdi bize gelmedi pw ne yapacaz ya

BaYJ demiş ki:
rollback olmaz sanırsam herşey yerindeydi en son girdiğimde ^^
pek yerinde degildi hotanda dikkat etmedin galiba bir sürü char bas bas bagiriyodu silahim nerde diye ..

doğru olabilir ama benim hiçbirşey eksik değildi neyseki ufak bir değişiklik bile yokdu

BaYJ demiş ki:
doğru olabilir ama benim hiçbirşey eksik değildi neyseki ufak bir değişiklik bile yokdu
senin adina sevindim.. bendede bi sorun yok daha dogrusu hack in oldugu saatte hep oyundaydim diger charlarimin durumunu bilmiyorum o kadarda önemli degillerde o kadar insan magdur oldu sonucta bi sekilde düzeltilmesi gerekiyo bunun en basit yöntemide rollback , gm tutupta itemleri calinanlara sun silah vermeyecek kimden ne gittiginide tam tespit edemez.

WeAre

Buralıyım
ya bişey soracam server ne zaman açılacak ben o gün hiç çara giremedim inş bi arıza yoktur

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Valla bnm +7 gittiyse olay çıkartırım :( Onu basmak için az ter dökmedim gece...

deepdevilll demiş ki:
ya bişey soracam server ne zaman açılacak ben o gün hiç çara giremedim inş bi arıza yoktur
48 saatin dolmasına yarım saat var sanırsam :D sağlam yapsınlarda geç açılsın

Ecsro.nete girdim gizli soru ve cevabını yaptım şifreyi değiştirdim şimdi ne şifreyle oyuna giriyor nede gizli soru ve yanıtı kabul ediyor.

Ne yapıcam :(

Yukarı Alt