Resim koyamıcam evde olamadığım için kusurabakmayın.

Anlatım:

1-İlk önce vip hesabınızı alırken vermiş olduğunuz mail'i kontrol edin geçici bir password gönderilmiştir.Eğer gelmişse aşağıdakileri uygulayın.
2-http://www.ecsro.net adresine girip ana sayfada Set Question kısmından bilgilernizi girerek yeni bir gizli soru ve cevap atayın.
3-Gizli soru ve cevap atadı iseniz gene anasayfada Change Password kısmından atamış olduğunuz gizli soru ve cevabı girerek yeni password'unuzu koyabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıkdan sonra karakteriniz güvendedir. Saygılar

WeAre

Buralıyım
ya kardeş ben normal siteden değiştirdim ve şuan o pw ve gelen pwi kabul etmiyo pw yanlış dıo ve gizli soru ve cvp alamıyorum help

Gelmiştir büyük ihtimal herkese sadece takas yada mail adresi'ni sallayanlar bi yerden hatırlamaya veya öğrenmeye çalışsınlar tüm arkadaşlarımın mail'lerine geldi herkese gelmiştir.

Saygılar

Geçici pw ne zaman ve ne yapınca geliyor orasını anlayamadım ben accountu aldığımda gelmedi hiçbir password ??

Bende Alt tire olduğu için alt tiresiz yazdeım e-mailimi haliyle gelmedi..Şimdi iletişime geçicem

WeAre

Buralıyım
ben gm tekrar e posta attım inş en kısa zamanda cvp verir

geçici pwler büyük bi çoğunluğa gönderildi maillerinzi kontrol edin

deepdevilll yetkili kişi ile mail atarak iletişime geçmeyi dene

WeAre

Buralıyım
BaYJ demiş ki:
geçici pwler büyük bi çoğunluğa gönderildi maillerinzi kontrol edin

deepdevilll yetkili kişi ile mail atarak iletişime geçmeyi dene
ben takas ettiğim için email benim üzerime kayıtlı değil takas ettiğim kişiden order no aldım gönderdim bana bi pw verdi az önce tekrar attım bi email bakalım cvp ne zaman gelir allah bilir

proxy değiştirici sitelerden girmeyi dene youtube a girerken denediğin siteler örnek

evet benim :beer: ..

simdi sira geldi beklemeye cogunlugun sifre degistirmelerini bekleyecekler muhtemelen . birde 1 günlük roolback gelirse sasirmam ki gelse süper olacak en son bowu mahvetmistik :D

Yukarı Alt