ECSRO KAPANDI.TEKRAR AÇILMA OLASILIĞI OLDUĞUNDAN LİNKLERİ SAKLIYORUZ.İNDİRMEYİNİZ!

Tüm partları birbiri ile uyumludur.

06.12.2009 tarihinde yayınlanan en son version client'dir...

Rar Şifreleri

Kod:
www.extraloob.com
Rapidshare.de

Download
Rapidshare.de~Part 1
Rapidshare.de~Part 2
Rapidshare.de~Part 3
Rapidshare.de~Part 4
Rapidshare.de~Part 5
Rapidshare.de~Part 6
Download

Hotfile.com

Download
Hotfile.com~Part 1
Hotfile.com~Part 2
Hotfile.com~Part 3
Hotfile.com~Part 4
Hotfile.com~Part 5
Hotfile.com~Part 6
Download

Filefront.com

Download
Filefront.com~Part 1
Filefront.com~Part 2
Filefront.com~Part 3
Filefront.com~Part 4
Filefront.com~Part 5
Filefront.com~Part 6
Download

Üstteki linklerden dosyaları indirdikden sonra aşağıdaki dosyalarıda indirmeniz gerekiyor.Aksi halde hata alırsınız ve Yeni açılan server Nomi'ye giriş yapamazsınız!Rar Şifresi üstte verilmiştir.İçinde yeni Client,Launcher,Mediapk ve Particles bulunmaktadır.İyi Oyunlar...

Download
Nomi Server client,Media,particles,launcher...

Nomi Server client,Media,particles,launcher... [ALTERNATİF!!!]
Download

Önemli Not; Teklink indirdiğiniz zaman "Nomi Server client,Media,particles,launcher..." ı indirmenize gerek kalmaz.Yani tek linki indirip rar içinde çıkarttığınızda direk oyuna giriş yapabilirsiniz...

Teklink

Download
Ecsro Tek Link~Depositfiles.com
Download

Saygılarımızla;

LadyBigBoobs demiş ki:
bu tarıhte ındırdım bnde ama hata verıo su an yenı surum mu bu acaba ?
ek olarak bir media ve client daha indirmeniz gerekiyor...onunda linkini birazdan koyacağım.Sonradan kendi uploadımda gelecek :P

Öncelikle lütfen üst üste mesaj atma :wink1:

İndirme hızı siteden değil senin indirme hızından kaynaklanıyor olabilir.Siteden kaynaklandığını sanmıyorum :curtain: Bende bir deneyim eğer sorun sitedense değiştiririm linki :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Bro 6 Partıda indirdim heyecanla Boş bir Kutuda X işaretli hata çıkıyor ve launcherde serverların adları yerıne Unknown yazıyor.Lütfen hatanın nedenini açıklarmısın ?

Takımı
Besiktas
Eklediğin yamayı indiriyorum fakat "Ecsro Nomi" adı.Ben V.i.p de oynuyorum ve V.i.p dosyalarını istiyorum.Umarım içerisinde vardır ve saatlerdir uğraşım hayal kırıklığına dönmez :roll:

Takımı
Besiktas
Squash demiş ki:
Eklediğin yamayı indiriyorum fakat "Ecsro Nomi" adı.Ben V.i.p de oynuyorum ve V.i.p dosyalarını istiyorum.Umarım içerisinde vardır ve saatlerdir uğraşım hayal kırıklığına dönmez :roll:
Cevap alamadım ?

%60 iniyor nomi patch

Squash demiş ki:
Squash demiş ki:
Cevap alamadım ?

%60 iniyor nomi patch
Konudaki linkin üzerinde yazan yazı.Biraz daha dikkatli olmalısın bro :muck:
Üstteki linklerden dosyaları indirdikden sonra aşağıdaki dosyalarıda indirmeniz gerekiyor.Aksi halde hata alırsınız ve Yeni açılan server Nomi'ye giriş yapamazsınız!Rar Şifresi üstte verilmiştir.İçinde yeni Client,Launcher,Mediapk ve Particles bulunmaktadır.İyi Oyunlar...
Birde üst üste mesaj atma yasak çok kötü görünüyor.Eğer cevap vermessem pm atarsın girdimi mutlaka bakarım cool2:
Güvenle indirebilirsin.O patch Nomi server'ınıda listeye ekliyor sadece.4 server var hepsine girebilirsin merak etme :wink1:

Yukarı Alt