1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

!! Ecsro Vip Char Satılık yada Takas isro !!

1. KinqBladeR

KinqBladeR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    Evet beyler charımı satıorum artık öss nedeni ile bırakıorum özellikleri ve ss lerini göstericem burda isteyenler mailto:emre67380@hotmail.com eklesinler...

Özellikler:

1. Char

72 Nuker = Full farmed fire 72 - light 69 - cold 69 - heuk 67(forceyi sıfırlayınca max yapılabilir 40k sp duruo... sp almıştım.) full max +3 set hp - str - int basılı elinde 72 +3 var Baya Sağlam her gören hybird dio 5500 can var

59 Glavier= force skilleri 45 fire el yakması açık ve 45 aşa kadar full uplu heuk 58 aşa kadar uplu ii farm yaptım elinde sun glavie var +9 +3 set var str-int basılı baya sağlam 64 + blader bower kesiodu dün akşam ^^

56 Blader= elinde sun vardı sattımsattığım için glavier e geçtim üstü düz set ama npc deil bankada shield var 56 onu kullanabilir blade yoq elinde... 51 combosu açık fire light 45 lerde cold 40 full uplanmış halde aşa kadar

Charlar böle ayrıca bankasında kendine ait itemler ve satılcak itemler var...
    glavier deki sunu değeri 800m ... 2 tane tavşan var bankada kullanılmamış hazırda Ve Özellikle Şunu Sölim _____ TurkMasteR adında guildi vardır 4 lwl..

evet 1. char böle baya sağlam ve güsel parada bol isro 70+ 2 char yada 90 lwl tek charla takas edilir glavie yada bower öncelik var eski server istemiorum pek... yada peşin para ile alacaklar varsa grşz msn den

2. Char

72 Nuker= elinde 72 spear var üstü npc skiller fire max 71 lwl light 60 larda cold 50 heuk 40 bichon 20... char tip değişştirdiği için npc set olmak zorunda kaldı

pek fazla item vs yoq banka boş xD

musty kastı ve ortağız 64+ 2 char la takas edilir...

http://uploaded.to/?id=wc6dsb

resimleri upload etttim tüm resimleri burda ayrıca 3 tg 3 uru 1de isu kesti...

Ayrıca ecsro da da char satılır 57 Nuker 53 Glavier 38 de Bower var tek charda bankası baya dolu ve S1LKR04DTR nin Masteridir

Nuker = meteor açık ve ve fire aşa kadar uplu cold light 50 aşa kadar uplu heuk 40 larda...

Glavier = 54 farmında 54 olduğu an skili açabilir... fire cold light 45... fire el yakması..

Bower = pek farm olmadından fazla ii deil skilleri

hepsinde set düz ama npc deil bankada oldukca güsel itemler ve para var ...

satarım yada isro takas..
    ..

2. KinqBladeR

KinqBladeR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad
    bu arada isimleri ni sölim KinqNukeR= nuker KinqBlader=blader KinqGlavier=glavie iLLeGaL0010 =nuker vip de tanıyanlar vardır birine hata yaptımsay yada kırdıysam özür dilerim herkese iyi oyunar ...

3. Avatar

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci(Bilişim Teknolojileri) 12.Sınıf
    Kardeş Kafam Karıştı Kac Tane Çar Satiosun sen? :D :D Tek Tek Yazsan Onun İçinde O Bunun İçinde Bu Derken Karıştırdım Valla Neyin İçinde Ne Var Acaba ? :think:

4. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bn ona 66 veriorm istemio hemde isroda dioki bnm 1. char 400 ytl edio

5. KinqNukeR

KinqNukeR Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yhaw ecsro vip de 2 char vardı teki satıldı 72 lwl lik 1 nuker olan

şimdi diğer charda 3 tane adam var

72 Nuker
    66 Glavier
    56 Blader

1 charda 3 adam glavier oynadım baya bi ve sun set dizdim elinde de 64 sos +3 glavie var çok daha sağlam oldu 9d adam bile kestim alcak varsa satıorum isro 80+ takas yada 450m.... Saygılar....

6. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Charı yakından biliyorum Sun +9 du ve 9d leri kestiği olmuştur sağlam bir char(Glavie)..
    66 yanında hafif kalır.