Ecsro v.i.p deki 57 lwl 2-1 int hybırd charıma ortak arıyorum.Kesinlikle güvenebileceğim birisi olması gerek mesajlarınızı bekliyorum.

Tam aradığım gibi bir char ben olmak istiyorum zaten tüm gün fembriayı beklemekten sıkıldım güvenilirlik konusunda muhabbet ederiz senle anlaşırsak verirsin Charını soyucak değilim ya :wink1:

ula sendin he crusade sXe çarımı sana helal olmasın ulan bide silkroadtr aileydik belkide senin insan olmadığını exlde değilde gm nin yanında veye silkroadtr karşısında görmeliydik

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
EcSrO_KiNq demiş ki:
ula sendin he crusade sXe çarımı sana helal olmasın ulan bide silkroadtr aileydik belkide senin insan olmadığını exlde değilde gm nin yanında veye silkroadtr karşısında görmeliydik
Senin charını crusade soymuş. Bu Crusade. Harf farkı var :wink1:

çarımı hem soyuyo hemde vipde globallerde atıo bn çarımı istiyorum eğer çarımın şifresini birisi deiştirsin snin çarlarını nasıl bulmuom görcez.....

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
EcSrO_KiNq demiş ki:
çarımı hem soyuyo hemde vipde globallerde atıo bn çarımı istiyorum eğer çarımın şifresini birisi deiştirsin snin çarlarını nasıl bulmuom görcez.....
Görmedin galiba yazdığımı :roll:

Sonucta ikiside ayni nick ha bas harfi buyuk ha kucuk
2 ayni nick alinamaz yani Crusade varsa crusade diye nick koyulmaz

Takımı
Seçiniz...
EcSrO_KiNq demiş ki:
Ne diyosun kardeşim o çar sXe ShadowHun Guildinde MACARCA KONUSUODU seninse gizli ve yanıtını biliyosundur degis pwni ben onun id pwsini Vermillion'dan aldım+ o çarı globalden attılar

Yukarı Alt