herşeyi orjinal sitesinden indirdiğinize göre sorun çıkmaması lazım :think: sitemizde verilen media.pk2 yi denediniz mi :roll:

Tüm dosyaları orjinal sitesinden indirdim suan extraloob ' da verilmiş olan media.pk2 indiriyorum umarim start gelir

- Resim Silinmiş.

extraloob 'da bulunan media.pk2 de dowloand edip ecsro içine attim fakat sorun çözülmedi start gelmiyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hmmm :) sorun o kadar basit ki. division list' ten oynayacağın server'ı seç.

:) extraloob ailesine tekrar tsklerimi sunarim..
giriş şekli biraz farklıymıs directx9.0 istedi onu dowloand ediyorum oyuna girebileceğim ins haric hangi serverda türk sayisi daha çok bilginiz var mi

- Resim Silinmiş.

directx 9.0 programını indirdim indiridm progrmda tam olarak directx_mar2009_redist yaziyo kurdum fakat haylen bu hatayı veriyo ....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Vista kullanıcısısın anlaşılan. Launchera sağ tıka, özelliklerden uyumluluğa gel. XP Pack yanını işaretle^^

tekrar tsk start geldi sonunda üyelik almam gerekiyor siteden register bölümüne girdim gerekli bilgileri yazdim fakat kabule bastiğim zaman hiç bir şey olmuyor :(

ztn ben bu ecden bişi anladıysam arap olıyım bi kapnır bi açılır yoq item glr mediayı indir datası bozuldu fln filan

Yukarı Alt