arkadaşım saolda 30 gün sonra yenilebiliyozmu bunu mesela 30 gün sonunda kaldirip silip yeni indirip kurarsak çalışırmı?

Spare_

Bilgiliyim
:lol: Esed bende kullanıyorum, ve hiç memnun değilim Silecem o olacak. Bu virüs'ün zararlı olduğunu hiç sanmıyorum. :wink1:

Beni İlgılendırmez ıster zaralı ıster zarası Virus bu Eset de bu gune kadar kullanadığım en ıyı antivurus

Sağol ama ben bunu bir türlü mantığıma sığdıramıyorum. Sen kendini ne kadar hızlı kasıyor gibi görsende diğerlkeri seni kendileri gibi görüyor. Sonuç oalrak birşey dğeişmiyor. Hİç tartışmaya girmiyeceğim. İtiraz eden olabilir tabiiki..

Spare_

Bilgiliyim
LordTalker demiş ki:
Sağol ama ben bunu bir türlü mantığıma sığdıramıyorum. Sen kendini ne kadar hızlı kasıyor gibi görsende diğerlkeri seni kendileri gibi görüyor. Sonuç oalrak birşey dğeişmiyor. Hİç tartışmaya girmiyeceğim. İtiraz eden olabilir tabiiki..
Evet , oyun sende hızlanıyor gibi oluyor. Sadece sende birazda hızlı kasılmış oluyorsun. Tabiki ayarlarını iyi bilmek gerekiyor.

Miraç ben 1.53 yapamıyorum ayarı. 1.52 oluyo yada geçiyo :D ne yapabilirim :mrgreen: elimin ayarı yok 1.54 oluyor 1.53 yapamadım :D :mrgreen:

Yukarı Alt