Olur olmasına da göz yanılması bence Pk edit ile 9d seti 10dg yapmak gibi

arkadaş doğru diyo mesala hız ayarını ben max yaptım 256.000 mu öle bişi devamlı güneş batıyo gece oluyo gündüz oluyo sonra bi yürüyon müthiş yürüyo yalan değil ama daha sonra direkman eski yerine dönüyor bu media pk 2 edit gibi bişi tek sende oluyo hızlı kasmayla alakası yok lagda bu yüzden oluyo oyun seni eski bulunduğun konuma yolluyo

ayrıca 2 client açıp 2 charımı yan yana getirdim birini senin dediğin gibi hızlandırdım hızlandırdığım clientin kendi içinde görüntü eet hızlandı ama diğer charı girdiğimde yok hiç hızlı değil yine normal yani fark yok :coffee:

Spare_

Bilgiliyim
evet arkadaşım haklısın, fakat max yapmayın, dediğim şekilde veya biraz daha düşürün sonra, oyunda kasma alanınızda yapın siz kasın oyun geriye gidecektir ama siz canavarınızı hızlı kesmiş olacaksınız. Uyarı: BAN Sebebidir!

Sro knight kadar dandik değil skillerin kullandıktan sonra bile bekleme süreleri hesaplanmış server ona göre skill bastırıyor.Knightte ise client tabanlı skill kullandığından onda olur.

RiqueLme

Bilgiliyim
Sayın millet biz bunu ultima da kullanıorduk internetteki pc nin işlemcisi yandı....
ßu program windows u hızlandırmak icindir cok eski pc lerde (Klasör bile zor acılan benim eski pc :D ) kullanılması icin üretilmiştir işlemci hızını arttırır dolayısıyla cok açtınızmı işlemciniz taklalara gelir...
isterseniz araştırın ama yaşanmış olaydır :D Gitti cafe sahibinin işlemcisi :D

RiqueLme

Bilgiliyim
Yinede Kimseye Karısmak Istemem..

Ama Uyarmakta ßenim Görevim Gißi Hissettim ßirden kendimi...

Kod:
Hemen işlemcin yanıcak die de bi kural yok... Zamanla... bizim cafede yaklasık 8 senedir Ultima oynanıyor yaklasık 4 senedir speed kullanılıor...

Yukarı Alt